fbpx
Доставляємо тепло без ПДВ

Доставляємо тепло без ПДВ

У Верховній Раді зареэстрували законопроекти №8182 “Про внесення змін до Податкового кодексу щодо постачання окремих товарів, які критично важливі для українського суспільства в холодну пору 2022/23 р.” та 8183 “Про внесення змін до Митного кодексу України щодо пільгового ввезення окремих товарів, які є критично важливими для українського суспільства в холодну пору 2022/2023 року”, якими пропонується тимчасово звільнити від податку на додану вартість та ввізного мита генератори та акумулятори для джерел безперебійного живлення.

Законопроектом пропонується передбачити до 1 квітня 2023 року звільнення від оподаткування ПДВ увезення на територію дизельних та інших генераторів.

«Йдеться про газогенератори, електричні двигуни і генератори, електрогенераторні установки та електричні перетворювачі, що обертаються, трансформатори, електричні акумулятори, електричні водонагрівачі та обігрівачі, а також деякі інші товари для енергетики та забезпечення тепла. Це важливо, щоб зараз прискорити ремонт, покращити забезпечення світлом та теплом, задовольнити попит населення, а також зменшити ціни на відповідну продукцію».  – фрагмент промови прем’єр-міністра Дениса Шмигаля на засіданні уряду.

Отже, від сплати ПДВ можуть звільнити: акумулятори електричні, включаючи сепаратори для них, прямокутної (у тому числі квадратної) або будь-якої іншої форми, інші свинцеві акумулятори для джерел безперебійного живлення, а також прилади для приготування та підігріву їжі на газовому паливі або на газі та інших видах палива та інші прилади на твердому паливі. При цьому положення цього пункту не поширюється на товари, що походять із російської Федерації.

Змінами до митного кодексу пропонується звільнити генератори та акумулятори, зокрема до джерел безперебійного живлення, та низку інших товарів від оподаткування ввізним митом.

Якщо ви купили закордоном генератори та інші обігрівачі – ми допоможемо вам їх доставити без проблем!