fbpx
Імпорт рису в Україні: перспективи ринку, можливості для бізнесу, вартість і терміни оформлення вантажів

Імпорт рису в Україні: перспективи ринку, можливості для бізнесу, вартість і терміни оформлення вантажів

Попит на рис серед українських споживачів зростає третій сезон поспіль. Повністю задовольнити потребу в даній культурі внутрішній виробник поки не може. Причин багато, основних – дві: недостатня кількість відповідних для її вирощування сільськогосподарських угідь і низька рентабельність. Останнє обумовлено досить високими цінами на паливо. Через це імпорт рису в Україні набагато вигідніше, ніж його виробництво всередині країни.

Перспективи ринку

Очікується, що в майбутньому внутрішнє виробництво рису в Україні буде зростати. Цьому сприяють кліматичні зміни, що розширюють географію полів, придатних для обробітку цієї культури. Але є як мінімум чотири важливих причини, що обгрунтовують стрімке зростання імпорту рису в Україні: – Кліматичні зміни – повільний процес, який займає десятки років. – Фермерам потрібен час на адаптацію до нових умов. – Немає передумов для зниження попиту на рис у внутрішнього споживача. – Низька ймовірність зниження цін на паливо до оптимального для фермерів рівня. З січня по травень 2020 року об`єм імпорту цієї сільськогосподарської культури склав 51 266 тонн на загальну суму $ 22 млн, що на 70% більше аналогічного періоду 2019 року. Про проблеми внутрішнього виробництва говорить і зниження експорту рису в 2020 році: за перші шість місяців відбулося падіння продажів за кордон на 17% (223 тисячі тонн). Взаємовигідна співпраця з Мітрідат Одеса допоможе вам зайняти нішу до того, як це зроблять конкуренти. Морские контейнерные перевозки с Митридат Одесса

Джерела імпорту

Основним постачальником рису в Україні є Пакистан, там закуповується 33% від загального ввезеного обсягу. З Індії імпортується 30,6%, а з Таїланду – 11%. Всього в Таїланді налічується більше 600 компаній, що виробляють насіння рису. Протягом останніх 10 років спостерігається її постійне зростання в середньому на 1% на рік. Щорічний обсяг виробництва готового продукту становить приблизно 500 млн метричних тонн, 226 млн з яких припадає на гібридний рис, а 223 млн – на традиційні сорти. Виробничі можливості Індії оцінюються в 120 млн тонн на рік. Уряд країни регулярно підвищує закупівельні ціни на рис, що стимулює місцевих виробників розвивати галузь. Пакистан експортує 8% від загального світового обсягу, а всього в країні вирощується приблизно 8 млн тонн рису на рік, з яких близько 50% для зовнішнього ринку.

Можливості для бізнесу

Самостійно вирішувати логістичні задачі не потрібно, краще це довірити Мітрідат Одеса – професійної транспортної компанії. Ми допоможемо організувати поставки рису в Україну на персональних умовах, вигідних саме вам.

Переваги Мітрідат Одеса

Завдяки величезному досвіду ми знаємо потреби імпортерів і підводні камені цього ринку. Ми не тільки вирішуємо логістичні завдання, але і надаємо консультаційні послуги тоді, коли ви їх потребуєте. Ніякого поділу і дискримінації: дрібний, середній і великий бізнеси користуються однаковими ціновими умовами. У нас налагоджена тісна співпраця з закордонними партнерами і трейдерами з Індії і Таїланду. За рахунок цього клієнти Мітрідат Одеса отримують переваги над конкурентами, що займаються самостійним імпортом і працюють з іншими логістичними компаніями. Ціни нижче, ніж у конкурентів. Знизити ставки дозволив грамотний підхід до організації транспортування товарів. З нами можлива відвантаження 26 тонн рису в 20-ти футових морських контейнерах. Компанія організовує не тільки морські, а й автомобільні перевезення. Останні можна замінити на транспортування по залізниці, якщо обсяг товару перевищує 2 контейнера.

Чому саме ми

  • Середня економія наших клієнтів на морських перевезеннях становить 10% – 15%.
  • Ми на 100% гарантуємо якість пропонованих логістичних рішень.
  • Оформлення митної декларації з нами займає не більше 4-х годин.
  • Доставка здійснюється за обраними умовами Incoterms, імпорт оформляється за режимом ІМ-40.

Вартість і терміни оформлення вантажів

Вартість проходження карантинної служби варіюється від $ 260 за коносаментних партію. Додатково оплачується виставлення контейнера на огляд, згідно тарифної сітки. Ціна включає наступні послуги:
  • Виставлення контейнера на огляд;
  • Пакети для відбору
  • Відбір проб
  • Оплата послуг лабораторії
  • Робота інспектора
  • Закриття вікна «Харчові продукти»
  • Транспортно-експедиторське обслуговування
  • Внутрішньопортове обслуговування
  • Підтвердження карантинного сертифіката
  Для відбору проб виставляються всі контейнери партії, але фактичний забір зазвичай відбувається лише з кількох. Ми беремо на себе не тільки транспортування, а й організацію складської логістики. Для отримання докладної інформації, зв’яжіться з нами за телефоном, вказаним на сайті. Оформлення вантажу здійснюється від 1 до 4 днів. Успішний бізнес потребує швидких рішеннях, і ми їх надаємо.

Потрібна консультація?

Замовте безкоштовний дзвінок і наші менеджери зателефонують найближчим часом!

[wpforms id=”1024″]