fbpx
Особливості доставки контейнерів у Молдову

Особливості доставки контейнерів у Молдову

Ще кілька місяців тому 80% вантажопотоку, що йшов Молдовою, проходив транзитом через Одеський порт. Усього 20% вантажопотоку йшло через Румунію, порт Костанца, Польща не користувалася популярністю з перевезень вантажів.

У момент початку війни в Україні до Молдавії почали постачати вантажі, включаючи транзит через Італію та використовуючи різні сервіси з доставки вантажів: залізничні, автоперевезення, але вони виявилися економічно невигідними для постачальників, тому почали доставляти вантажі через Польщу, Клайпеду та Костанцу. Але Румунія на початку всих подій не була готова до такого потоку вантажів та перевезень.

Зараз практично весь транзит проходить через Польщу та Клайпеду, тим самим паралізуючи там роботу та утворивши велику чергу.

Коли ситуація в Румунії стабілізувалася – всі контейнери перейшли з Одеси до її порту. Порт Костанца став економічно та стратегічно вигідним центром Імпорту та Експорту вантажу до Молдови. Ставка фрахту стабілізувалася і зараз має позитивну тенденцію до зниження, враховуючи сезон.

Тому, використовуючи транзит через порт Костанци, Ви зможете максимально швидко отримати або відправити свій вантаж за низькою ціною.