fbpx
Залізничний транспорт як надійна альтернатива морським вантажоперевезенням

Залізничний транспорт як надійна альтернатива морським вантажоперевезенням

У зв’язку зі складною ситуацією в області морських контейнерних перевезень, компанії змушені шукати альтернативні способи доставки своїх вантажів. Ми пропонуємо доставку вантажів з Китаю в Україну за допомогою залізничного транспорту.

Переваги даного виду доставки наступні:

  • Вигідний тариф і більш стабільні ціни, на противагу морських контейнерних перевезень.
  • Транзитний час залізницею – в середньому 18-25 днів
  • ЖД доставка здійснюється безпосередньо на потрібну станцію всередині країни, що безумовно більш зручно для розвезення вантажу по території всієї України
  • Гарантовані місця, виключення ситуації переносів виїзду вантажу, як це часто буває з доставкою морем
  • Можливість завчасно отримати ставку і місце для вантажу
Без криз не обійшлося і на суші – недавно було помічено велике скупчення поїздів біля Монголії і попит на ЖД перевезення сильно виріс через проблеми з доставкою морем. Багато ускладнюючих факторів виникло буквально з нізвідки, один за одним. Втім, навіть з повним завантаженням залізниці і з виникаючими сторонніми перешкодами, оператори виконують доставки в строк і зберігають сервіс на вищому рівні, що в черговий раз підтверджує надійність та ефективність сервісу. Фахівці компанії “Mitridat Container Transport” допоможуть вирішити будь-які завдання з перевезення вашого вантажу залізничним транспортом. Ми пропонуємо кожному клієнтові вибір логістичних маршрутів, низькі ставки і доставку в строк. Щоб отримати більше інформації ви можете зв’язатися з нашими фахівцями будь-яким зручним для вас способом. Ми підготуємо комерційну пропозицію і доставимо ваш вантаж під ключ. Фахівці компанії “Mitridat Container Transport” прикладають всіх зусиль і підтримують зв’язок на всіх етапах доставки вашого вантажу.

    Підпишіться на новини, щоб завжди бути в курсі того, що відбувається!!