fbpx

Доставка вантажів з України

  Порахуємо вартість доставки вашого вантажу за 15 хвилин

  *reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Комплекс наших послуг

  розробка оптимального маршруту
  Фрахт та букінг місць у лінії
  Перевезення вантажу транспортом
  Прийом, збереження, перетарка вантажу в контейнери на спеціалізованих базах перевалок
  Відбір контейнерів
  Вивіз контейнерів у порт
  Видача сертифікатів
  Митне оформлення вантажу
  Внутрішньопортове експедирування

  ЯКІ ТИПИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МИ ВИКОНУЄМО

  Стандартний морський контейнер
  20 футів, 40 футів
  Відкритий контейнер для негабаритних перевезень
  FLAT RACK
  Контейнери-рефрежиратори
  Для вантажів, що потребують температурний режим
  Контейнер з вертикальним навантаженням
  OPEN TOP
  Танк-контейнер
  TANK TAINER

  Як ми працюємо?

  Дзвінок чи заявка від клієнта
  Надання тарифу на перевезення
  Укладання договору
  Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
  Отримання документів
  Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
  Поставка авто
  Доставка вантажу клієнту
  Наші переваги
  Члени
  Міжнародної Асоціації
  експедиторів України
  Входимо в ТОП-100
  фінансово-ефективних і
  стійких компаній України
  Надійна агентська мережа у
  всіх країнах світу
  Виконання всіх контрактних
  обов'язків
  Власний наземний
  транспорт (контейнеровози,
  евакуатори)
  Автоматизовані
  бізнес-процеси (особистий
  кабінет, CRM)

  Типи вантажів

  Вантажоперевезення одягу, взуття та аксесуарів
  Вантажоперевезення побутової та сільгосп техніки
  Вантажоперевезення продуктів харчування
  Вантажоперевезення зоотоварів
  Вантажоперевезення тютюнових виробів
  Вантажоперевезення медичних товарів
  Вантажоперевезення меблів
  Вантажоперевезення ювелірних виробів
  Вантажоперевезення кольорових металів
  Вантажоперевезення автозапчастин та шин
  Вантажоперевезення полімерів
  Вантажоперевезення напівпровідників

  Ви можете нам довіряти

  Більше 14 років на ринку транспортних послуг
  Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Лідер галузі 2019 у Національному бізнес рейтингу

  НАША КОМАНДА

  Відділ супроводу угод
  Анна
  Наталія
  Ярослав
  Відділ транспортно-експедиторської діяльності
  Вероніка
  Ксенія

  Про компанію

  Транспортно-логістична компанія «Мітридат» вже понад десять років доводить свій високий рівень професіоналізму в сегменті організації внутрішніх та міжнародних перевезень. Наша команда складається з відданих своїй справі експертів і фахівців, що дозволяє гарантувати найвищу якість послуг. Ми працюємо з найбільшими компаніями не тільки в нашій країні, але й у всьому світі – кількість наших клієнтів та бізнес-партнерів вже давно перевалила за кілька тисяч. Діяльність компанії Мітрідат нерозривно пов'язана з українськими портами, серед яких торговий морпорт Одеси, Чорноморський рибний порт в Іллічівську та морпорт «Південний». Докладніше

  Також доставляємо з інших країн
  Тисячі угод і понад 14 років досвіду зробили нас професіоналами в логістиці. Ми доставляємо у будь-якому напрямку

  Доставка вантажів з України за кордон є важливою статтею експорту. Транспортно-логістична компанія Мітрідат пропонує замовити послугу «вантажоперевезення в ближнє і дальнє зарубіжжя», вартість якої визначається типом та обсягом вантажу, що перевозиться, необхідністю в митному оформленні документів, країною-одержувачем вантажу і так далі.

  Експорт з України найчастіше виконується морським транспортом – найкращим у співвідношенні вартості та безпеки. Ваш вантаж буде доставлений у цілісності та безпеці в морських контейнерах у будь-яку точку світу. Для зручності замовників ми виконуємо попередній розрахунок вантажних перевезень перед підписанням договору про співпрацю.

  Мітрідат (Україна) – найкращі умови доставки

  Логістична компанія «Mitridat» стане вашим надійним партнером у будь-яких експортних операціях з використанням морського транспорту. Наш досвід та найвищий рівень професіоналізму дозволяє гарантувати якісний сервіс та повне дотримання взятих на себе зобов'язань із послугами щодо доставки вантажів з України.

  Нашими партнерами є найбільші компанії не лише в Україні, а й у всьому світі, що дозволяє нам запропонувати своїм клієнтам найкращі умови доставки. Ми пропонуємо експорт товарів морем із кількох українських портів, серед яких: торговельний морпорт Одеси, Чорноморський рибний порт в Іллічівську та морпорт «Південний».

  Міжнародна логістична компанія Mitridat – ваш надійний та перевірений партнер у експорті вантажів. Замовляючи доставку вантажу у нас, ви завжди будете впевнені в його безпеці та безпеці на всьому шляху до пункту призначення.

  Види перевезень

  Експортні вантажні перевезення від транспортної компанії Мітрідат виконуються переважно морським транспортом. Це практично, зручно та вигідно, а також найчастіше є єдиним варіантом для багатьох країн-отримувачів.

  Для європейських країн може додатково використовуватись залізничний та автомобільний транспорт. Власний автопарк компанії складається із сучасних єврофур, за допомогою яких ми готові доставити вантаж максимально безпечно та оперативно.

  Контейнерні перевезення експортних вантажів відрізняє досить велика географія. На даний момент Мітрідат доставляє вантажі з України до таких країн, як:

  • Польща;
  • Румунія;
  • Китай;
  • Японія;
  • Туреччина;
  • Швеція;
  • США;
  • Єгипет та багато інших.

  Види вантажів, які ми перевозимо

  Морські контейнерні перевезення здійснюються у спеціальних контейнерах довжиною 20 та 40 футів (6 та 12 метрів відповідно). Внутрішній об'єм становить від 33 до 76 кубометрів, що дозволяє перевозити вантажі будь-якого типу.

  Ми пропонуємо перевезення дозволених для експорту вантажів, серед яких:

  • будівельні матеріали;
  • неагресивна хімія;
  • сільськогосподарська продукція;
  • промислове обладнання;
  • негабаритні вантажі;
  • продукти та непродовольчі товари та багато іншого.

  Компанія Mitridat подбає про ваш вантаж і забезпечить його безпеку на всьому шляху. Виняток можуть становити заборонені до перевезень вантажі, серед яких: зброя та боєприпаси, наркотичні препарати, медичні засоби, радіоактивні речовини тощо.

  Переваги співпраці з нами

  Чому ваш вибір – експортні перевезення від компанії Мітрідат? Це ідеальне рішення для кожного замовника, який бажає отримати послуги найвищої якості, а також гарантії безпеки та збереження вантажу будь-якого типу та обсягу.

  Налагоджені партнерські зв'язки з десятками та сотнями компаній у всьому світі дозволяють нам гарантувати чітке дотримання умов укладених договорів про співпрацю. Ваш вантаж можна буде відстежувати в будь-якій точці на всьому шляху.

  Додатково ми пропонуємо послуги зі складського тимчасового зберігання в портах, а також надаємо допомогу у митному оформленні та збиранні необхідних дозвільних документів. Високий рівень кваліфікації наших співробітників та розвинена система логістики задовольнять будь-які запити найвибагливіших замовників.

  Наша компанія входить до Міжнародної Асоціації експедиторів України. Заслуги Мітрідат неодноразово були відзначені нашими бізнес-партнерами – ми по праву входимо до ТОП-100 найефективніших вітчизняних компаній.

  Мітрідат – це налагоджене партнерство та співробітництво з агентами та експедиторами по всьому світу, це точне та своєчасне виконання будь-яких взятих на себе договірних зобов'язань. Якщо ви шукаєте компанію з найкращим сервісом та доступними цінами на послуги, ми будемо раді новій взаємовигідній співпраці.

  Залишіть свою заявку, і наші менеджери оперативно зв'яжуться з вами, розрахувавши орієнтовну вартість та строки доставки! Ви можете порівняти ціни з конкурентами, вивчити відгуки реальних клієнтів на сайті та переконатися в тому, що ми не дарма «їмо свій хліб»!

  Відгуки наших клієнтів

  Aleksandra StasAleksandra Stas
  07:03 30 Jul 21
  Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
  Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
  CoffeetonCoffeeton
  07:08 13 Jul 21
  Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
  js_loader