fbpx

Експорт до Італії

  Порахуємо вартість доставки вашого вантажу за 15 хвилин

  *reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Комплекс наших послуг

  розробка оптимального маршруту
  Фрахт та букінг місць у лінії
  Перевезення вантажу транспортом
  Прийом, збереження, перетарка вантажу в контейнери на спеціалізованих базах перевалок
  Відбір контейнерів
  Вивіз контейнерів у порт
  Видача сертифікатів
  Митне оформлення вантажу
  Внутрішньопортове експедирування

  ЯКІ ТИПИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МИ ВИКОНУЄМО

  Стандартний морський контейнер
  20 футів, 40 футів
  Відкритий контейнер для негабаритних перевезень
  FLAT RACK
  Контейнери-рефрежиратори
  Для вантажів, що потребують температурний режим
  Контейнер з вертикальним навантаженням
  OPEN TOP
  Танк-контейнер
  TANK TAINER

  Як ми працюємо?

  Дзвінок чи заявка від клієнта
  Надання тарифу на перевезення
  Укладання договору
  Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
  Отримання документів
  Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
  Поставка авто
  Доставка вантажу клієнту
  Наші переваги
  Члени
  Міжнародної Асоціації
  експедиторів України
  Входимо в ТОП-100
  фінансово-ефективних і
  стійких компаній України
  Надійна агентська мережа у
  всіх країнах світу
  Виконання всіх контрактних
  обов'язків
  Власний наземний
  транспорт (контейнеровози,
  евакуатори)
  Автоматизовані
  бізнес-процеси (особистий
  кабінет, CRM)

  Типи вантажів

  Вантажоперевезення одягу, взуття та аксесуарів
  Вантажоперевезення побутової та сільгосп техніки
  Вантажоперевезення продуктів харчування
  Вантажоперевезення зоотоварів
  Вантажоперевезення тютюнових виробів
  Вантажоперевезення медичних товарів
  Вантажоперевезення меблів
  Вантажоперевезення ювелірних виробів
  Вантажоперевезення кольорових металів
  Вантажоперевезення автозапчастин та шин
  Вантажоперевезення полімерів
  Вантажоперевезення напівпровідників

  Ви можете нам довіряти

  Більше 14 років на ринку транспортних послуг
  Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Лідер галузі 2019 у Національному бізнес рейтингу
  Наші партнери

  НАША КОМАНДА

  Відділ супроводу угод
  Наталія
  Відділ транспортно-експедиторської діяльності
  Вероніка
  Ксенія

  Про компанію

  Транспортно-логістична компанія «Мітридат» вже понад 14 років доводить свій високий рівень професіоналізму в сегменті організації внутрішніх та міжнародних перевезень. Наша команда складається з відданих своїй справі експертів і фахівців, що дозволяє гарантувати найвищу якість послуг. Ми працюємо з найбільшими компаніями не тільки в нашій країні, але й у всьому світі – кількість наших клієнтів та бізнес-партнерів вже давно перевалила за кілька тисяч. Діяльність компанії Мітрідат нерозривно пов'язана з українськими портами, серед яких торговий морпорт Одеси, Чорноморський рибний порт в Іллічівську та морпорт «Південний». Докладніше

  Також доставляємо з інших країн
  Тисячі угод і понад 14 років досвіду зробили нас професіоналами в логістиці. Ми доставляємо у будь-якому напрямку

  Доставка вантажів з України до Італії – затребувана послуга компанії Mitridat Container Transport. Ми допоможемо доставити будь-який вантаж (посилки, документи, сировину, готову продукцію тощо) з урахуванням його особливостей та побажань замовника.

  В Італії ми доставимо його до будь-якого міста або кількох міст відповідно до укладеного договору. За потреби можемо виконати зворотні доставки в Україну автомобільним та іншими видами транспорту.

  Актуальність вантажоперевезень з України до Італії

  Наскільки актуальна сьогодні доставка вантажів з України до Італії? Досить сказати, що за загальним товарним обігом та даними Міністерства економіки нашої країни Італія сьогодні входить до ТОП-3 країн Європейського союзу, які торгують з Україною.
  Більше, ніж до Італії, ми експортуємо продукції сировини лише до Польщі та Німеччини. Загальний товарообіг за 2021 рік перевищив 6 мільярдів доларів, але дещо впав у 2022 у зв’язку із запровадженим в Україні військовим становищем.
  Основна частка експорту з України припадає на продукцію агросектору – соняшникову олію, пшеницю та кукурудзу, соєві боби, інше насіння олійне, а також на деревину та вироби з неї.

  Якими видами транспорту ми перевозимо

  Доставка з України в Італію виконується будь-якими видами транспорту за бажанням клієнта та з урахуванням особливостей вантажу.

  Ми пропонуємо такі варіанти перевезень, як:

  • автомобільні;
  • залізничні;
  • авіаційні;
  • морські.

  Найдорожчий, але при цьому найшвидший спосіб доставки – авіатранспорт. Найекономічнішим і найбезпечнішим вважається морський транспорт, до мінусів якого можна віднести тривалі терміни доставки. Універсальний варіант – автомобільний транспорт, який дозволяє перевозити практично будь-які вантажі розвиненою мережею доріг у Європі.

  Які вантажі ми доставляємо

  Ми доставляємо вантажі будь-яких типів, включаючи габаритні, малогабаритні, збірні та комплектні. Відповідно до обсягу вантажу можемо запропонувати варіанти з повним завантаженням контейнерів або фур – це забезпечує оперативність доставки. Збірні вантажі об’ємом від 1 кубометра доставляють у складі збірних партій – це економічно, але трохи збільшує термін доставки.

  Популярні види вантажів, які ми перевозимо

  Як уже зазначалося вище, основними вантажами з України до Італії є сировина та продукція агропромислового сектору. Крім цього, попит мають чорні метали, металопрокат, деревина, сіль, будівельні матеріали, шлаки і зола, добрива, хімічні сполуки.

  Міста завантаження/розвантаження

  Залежно від складеного маршруту містами завантаження можуть бути Київ, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Рівне, Житомир та інші населені пункти. В Італії ми можемо розвантажитися в Римі, Мілані, Вероні, Венеції, Флоренції, Неаполі і таке інше.

  Як розраховується вартість

  Вартість доставки визначається її терміновістю та вибраним типом транспорту. За потреби митного оформлення, підготовки дозвільної документації, організації тимчасового зберігання вантажу на складах вартість буде, відповідно, вищою.

  Супутні послуги

  Ми підготуємо всі необхідні для транспортування супровідні документи, товарно-транспортні накладні, митну документацію відповідно до законодавства країн-транзитів вантажу. Додатково запропонуємо послуги тимчасового зберігання вантажу на спеціально обладнаних складах по дорозі.

  Переваги співпраці з Mitridat Container

  Компанія Mitridat враховує будь-які можливі ризики під час складання маршрутів та вибору оптимального виду транспорту. Наш досвід та кваліфікація дозволяють гарантувати безпеку та безпеку вантажів на всьому шляху їх проходження.

  Ми професійно завантажуємо та вивантажуємо вантажі з урахуванням їх особливостей (агрегатний стан, крихкість), використовуємо складські потужності закордонних партнерів для тимчасового зберігання, надаємо допомогу у швидкому та безперешкодному проходженні кордону.

  Замовте у нас доставку, і решту проблем ми вирішимо самостійно. Ми здійснюємо перевезення вантажів будь-якої складності вже досить довго, заробивши репутацію надійного та сумлінного бізнес-партнера.

  Ми завжди дотримуємося обумовлених у договорі термінів, забезпечуючи доставку вантажу до кінцевої точки незалежно від її віддаленості та складності маршруту. У цьому нам допомагає потужний логістичний відділ, який враховує десятки факторів, що впливають на можливі затримки у дорозі.

  Мітрідат пропонує повне страхування вантажу – клієнт може розраховувати на відшкодування будь-яких збитків, пов’язаних із псуванням або втратою вантажу, а також зі збитками при несвоєчасній доставці. Ми є екологічною компанією, яка дотримується всіх європейських стандартів, норм і правил захисту навколишнього середовища при перевезенні вантажів.

  Відгуки наших клієнтів

  Aleksandra StasAleksandra Stas
  07:03 30 Jul 21
  Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
  Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
  CoffeetonCoffeeton
  07:08 13 Jul 21
  Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
  js_loader