fbpx

Експорт до Польщі

  Порахуємо вартість доставки вашого вантажу за 15 хвилин

  *reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Комплекс наших послуг

  розробка оптимального маршруту
  Фрахт та букінг місць у лінії
  Перевезення вантажу транспортом
  Прийом, збереження, перетарка вантажу в контейнери на спеціалізованих базах перевалок
  Відбір контейнерів
  Вивіз контейнерів у порт
  Видача сертифікатів
  Митне оформлення вантажу
  Внутрішньопортове експедирування

  ЯКІ ТИПИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МИ ВИКОНУЄМО

  Стандартний морський контейнер
  20 футів, 40 футів
  Відкритий контейнер для негабаритних перевезень
  FLAT RACK
  Контейнери-рефрежиратори
  Для вантажів, що потребують температурний режим
  Контейнер з вертикальним навантаженням
  OPEN TOP
  Танк-контейнер
  TANK TAINER

  Як ми працюємо?

  Дзвінок чи заявка від клієнта
  Надання тарифу на перевезення
  Укладання договору
  Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
  Отримання документів
  Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
  Поставка авто
  Доставка вантажу клієнту
  Наші переваги
  Члени
  Міжнародної Асоціації
  експедиторів України
  Входимо в ТОП-100
  фінансово-ефективних і
  стійких компаній України
  Надійна агентська мережа у
  всіх країнах світу
  Виконання всіх контрактних
  обов'язків
  Власний наземний
  транспорт (контейнеровози,
  евакуатори)
  Автоматизовані
  бізнес-процеси (особистий
  кабінет, CRM)

  Типи вантажів

  Вантажоперевезення одягу, взуття та аксесуарів
  Вантажоперевезення побутової та сільгосп техніки
  Вантажоперевезення продуктів харчування
  Вантажоперевезення зоотоварів
  Вантажоперевезення тютюнових виробів
  Вантажоперевезення медичних товарів
  Вантажоперевезення меблів
  Вантажоперевезення ювелірних виробів
  Вантажоперевезення кольорових металів
  Вантажоперевезення автозапчастин та шин
  Вантажоперевезення полімерів
  Вантажоперевезення напівпровідників

  Ви можете нам довіряти

  Більше 14 років на ринку транспортних послуг
  Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Лідер галузі 2019 у Національному бізнес рейтингу

  НАША КОМАНДА

  Відділ супроводу угод
  Анна
  Наталія
  Ярослав
  Відділ транспортно-експедиторської діяльності
  Вероніка
  Ксенія

  Про компанію

  Транспортно-логістична компанія «Мітридат» вже понад десять років доводить свій високий рівень професіоналізму в сегменті організації внутрішніх та міжнародних перевезень. Наша команда складається з відданих своїй справі експертів і фахівців, що дозволяє гарантувати найвищу якість послуг. Ми працюємо з найбільшими компаніями не тільки в нашій країні, але й у всьому світі – кількість наших клієнтів та бізнес-партнерів вже давно перевалила за кілька тисяч. Діяльність компанії Мітрідат нерозривно пов'язана з українськими портами, серед яких торговий морпорт Одеси, Чорноморський рибний порт в Іллічівську та морпорт «Південний». Докладніше

  Також доставляємо з інших країн
  Тисячі угод і понад 14 років досвіду зробили нас професіоналами в логістиці. Ми доставляємо у будь-якому напрямку

  Транспортно-логістична компанія Mitridat Container Transport надає потрібну послугу «доставка вантажів до Польщі» організаціям та фізичним особам. Залежно від особливостей вантажу та терміновості доставки ми підберемо відповідний тип транспорту, допоможемо зі збором необхідної документації, надамо експедиторські послуги.

  Замовити перевезення вантажів у Польщу в нашій компанії означає гарантовано отримати якісні послуги та високий рівень сервісу. Вантажні перевезення до Польщі – це надійно, безпечно та оперативно.

  Актуальність вантажоперевезень з України до Польщі

  Перевезення з України до Польщі є одними з найпопулярніших у нашій діяльності. Товарообіг між нашими країнами збільшується з кожним роком, що потребує розробки нових логістичних маршрутів та залучення сучасного транспорту.

  Ми пропонуємо вантажоперевезення в Польщу продукції, сировини та товарів за допомогою морських контейнерів. Це дозволяє серйозно заощадити на доставці та гарантує її безпеку. Докладніше з умовами перевезення вас ознайомлять наші менеджери на сайті.

  Якими видами транспорту ми перевозимо

  Основними видами транспорту, який ми використовуємо для вантажних перевезень до Польщі залишаються автомобільний та морський, як оптимальні у співвідношенні швидкості доставки та низької вартості. В окремих ситуаціях може знадобитися залізнична доставка.

  Що включає у себе перевезення вантажу

  Ми пропонуємо повний комплекс послуг з доставки вантажів будь-якого типу та призначення. Після укладення договору із замовником, в якому зазначені права та обов'язки сторін, ми готові виїхати в будь-яке місто України, забрати і завантажити вантаж, надійно зафіксувати його, створити необхідні умови (рефрижератори для продуктів, що швидко псуються, або медичних препаратів, наприклад).

  Доставка включає супровід вантажу по всьому шляху його прямування у разі вибору автомобільного перевезення. Оформлення митних документів та проходження кордону також є обов'язком співробітників нашої компанії. Послуга вважається наданою після підтвердження отримання вантажу одержувачем та відсутністю у останнього претензій до його збереження.

  Які види вантажів ми перевозимо

  Транспортно-логістична компанія Мітрідат готова доставити в Польщу вантажі будь-якої складності, в будь-якій необхідній кількості та об'ємі, підібравши оптимальний вид транспорту. Основні різновиди вантажів, що перевозяться, і готової продукції включають:

  • сировину для потреб польської промисловості;
  • автозапчастини;
  • побутова техніка;
  • спецтехніка;
  • промислове обладнання;
  • енергетичні установки;
  • продукція фармацевтичної та медичної галузей;
  • продукти харчування;
  • будівельні матеріали;
  • продукція агропромислової галузі;
  • металопрокат та багато іншого.

  Які види вантажів ми не перевозимо

  Ми не займаємося перевезенням небезпечних та заборонених вантажів, дотримуючись вимог законодавства країн відправників та одержувачів вантажів. Зброя та боєприпаси, вибухові речовини, отруйні відходи, наркотики, екзотичні рослини та тварини, агресивна хімія – ці та подібні вантажі знаходяться під забороною. З докладним списком заборонених до перевезень вантажів вас завжди ознайомлять наші спеціалісти.

  З яких міст здійснюється доставка

  Компанія Mitridat Container Transport виконує вантажні перевезення з України до Польщі, забираючи ваш вантаж із будь-якого населеного пункту країни. Ми доставляємо вантажі з Одеси, Миколаєва, Києва, Харкова, Львова, Запоріжжя, Кривого Рогу та інших міст.

  Орієнтовні терміни, графік доставки

  Терміни та графік доставки в кожному випадку індивідуальні. Слід розуміти, що на морські та авіаційні перевезення істотно впливають погодні умови, тоді як залізничний та автомобільний транспорт є багато в чому «універсальним» варіантом, що використовується протягом усього року без обмежень.

  Від чого залежить вартість доставки

  Вартість послуги з доставки вантажу з України до Польщі розраховується індивідуально. Основна її складова – це обраний спосіб доставки. Найдорожчий і найшвидший вид транспорту – вантажний літак, найдоступніший за ціною, але при цьому найдовший – морські перевезення в контейнерах.

  Також на вартість доставки впливає тип вантажу, його особливості, вимоги до дотримання певних умов щодо температури та вологості, необхідність у підготовці додаткової дозвільної документації тощо.

  Переваги замовлення у Mitridat

  Наша компанія вже багато років надає потрібні на ринку послуги міжнародних перевезень, гарантуючи незмінно високий рівень сервісу та демонструючи свій професіоналізм. Великий досвід у цій сфері, наявність власного сучасного автопарку з водіями високої кваліфікації, розвинена логістична система дозволяють гарантувати безпеку, надійність та оперативність доставки вантажів будь-якого типу з України до Польщі.

  Наша команда завжди знає, що врахувати та взяти до уваги при складанні маршрутів, виборі відповідного типу транспорту, підборі та оформленні необхідної документації. Наші клієнти можуть розраховувати на індивідуальний підхід Mitridat до доставки вантажів будь-якої складності з урахуванням побажань та потреб замовника

  Швидка доставка всіх видів вантажів з України до Польщі ✔️ Оперативні та надійні перевезення 🚚 Надійність, гарантія доставки, доступна ціна

  Відгуки наших клієнтів

  Aleksandra StasAleksandra Stas
  07:03 30 Jul 21
  Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
  Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
  CoffeetonCoffeeton
  07:08 13 Jul 21
  Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
  js_loader