fbpx

Експорт до Європи

  Порахуємо вартість доставки вашого вантажу за 15 хвилин

  *reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Комплекс наших послуг

  розробка оптимального маршруту
  Фрахт та букінг місць у лінії
  Перевезення вантажу транспортом
  Прийом, збереження, перетарка вантажу в контейнери на спеціалізованих базах перевалок
  Відбір контейнерів
  Вивіз контейнерів у порт
  Видача сертифікатів
  Митне оформлення вантажу
  Внутрішньопортове експедирування

  ЯКІ ТИПИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МИ ВИКОНУЄМО

  Стандартний морський контейнер
  20 футів, 40 футів
  Відкритий контейнер для негабаритних перевезень
  FLAT RACK
  Контейнери-рефрежиратори
  Для вантажів, що потребують температурний режим
  Контейнер з вертикальним навантаженням
  OPEN TOP
  Танк-контейнер
  TANK TAINER

  Як ми працюємо?

  Дзвінок чи заявка від клієнта
  Надання тарифу на перевезення
  Укладання договору
  Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
  Отримання документів
  Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
  Поставка авто
  Доставка вантажу клієнту
  Наші переваги
  Члени
  Міжнародної Асоціації
  експедиторів України
  Входимо в ТОП-100
  фінансово-ефективних і
  стійких компаній України
  Надійна агентська мережа у
  всіх країнах світу
  Виконання всіх контрактних
  обов'язків
  Власний наземний
  транспорт (контейнеровози,
  евакуатори)
  Автоматизовані
  бізнес-процеси (особистий
  кабінет, CRM)

  Типи вантажів

  Вантажоперевезення одягу, взуття та аксесуарів
  Вантажоперевезення побутової та сільгосп техніки
  Вантажоперевезення продуктів харчування
  Вантажоперевезення зоотоварів
  Вантажоперевезення тютюнових виробів
  Вантажоперевезення медичних товарів
  Вантажоперевезення меблів
  Вантажоперевезення ювелірних виробів
  Вантажоперевезення кольорових металів
  Вантажоперевезення автозапчастин та шин
  Вантажоперевезення полімерів
  Вантажоперевезення напівпровідників

  Ви можете нам довіряти

  Більше 14 років на ринку транспортних послуг
  Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Лідер галузі 2019 у Національному бізнес рейтингу
  Наші партнери

  НАША КОМАНДА

  Відділ супроводу угод
  Наталія
  Відділ транспортно-експедиторської діяльності
  Вероніка
  Ксенія

  Про компанію

  Транспортно-логістична компанія «Мітридат» вже понад 14 років доводить свій високий рівень професіоналізму в сегменті організації внутрішніх та міжнародних перевезень. Наша команда складається з відданих своїй справі експертів і фахівців, що дозволяє гарантувати найвищу якість послуг. Ми працюємо з найбільшими компаніями не тільки в нашій країні, але й у всьому світі – кількість наших клієнтів та бізнес-партнерів вже давно перевалила за кілька тисяч. Діяльність компанії Мітрідат нерозривно пов'язана з українськими портами, серед яких торговий морпорт Одеси, Чорноморський рибний порт в Іллічівську та морпорт «Південний». Докладніше

  Також доставляємо з інших країн
  Тисячі угод і понад 14 років досвіду зробили нас професіоналами в логістиці. Ми доставляємо у будь-якому напрямку

  Транспортування вантажів з України до європейських країн – одна із затребуваних послуг, яку надає транспортно-логістична компанія Mitridat Container Transport. Міжнародні відправлення вимагають більшого досвіду та відповідної кваліфікації, ніж повною мірою володіють усі співробітники нашої компанії.

  Mitridat здійснює експорт вантажів до Європи з повним контролем усіх перевезень та страховкою продукції, що перевозиться. За потреби ми готові виконати вантажоперевезення з Європи до України. Перевезення вантажів до Європи виконується різним транспортом з урахуванням особливостей продукції, а також побажань та вимог замовника.

  Актуальність вантажоперевезень з України до Європи

  Ринок ЄС дуже перспективний для України, наша держава працює над розширенням та поглибленням економічних відносин із країнами Євросоюзу.

  Міжнародні перевезення з України до Європи є одними з найперспективніших для нашої країни. Державний та приватний бізнес зацікавлений у подальшому поглибленні та розширенні співробітництва та економічних відносин з європейськими країнами.

  Товарообіг логістичних компаній, що доставляють вантажі з України до Європи, зростає з кожним роком. Це викликає зростання конкуренції на ринку, тому так важливо, щоб доставка виконувалася своєчасно та безпечно з урахуванням особливостей вантажів.

  Якими видами транспорту ми перевозимо

  Відправлення вантажу в Європу з України може здійснюватись за бажанням клієнта будь-яким типом транспорту. Компанія Mitridat пропонує вантажоперевезення таких типів:

  морські;
  автомобільні;
  залізничні;
  авіаційні.

  Найдорожчим, але при цьому найшвидшим способом доставки вантажу залишається авіатранспорт. Такий варіант вибирають для термінової доставки цінних або вантажів, що швидко псуються, а також важливих документів.

  Морські перевезення вважаються одними з найбезпечніших і найдешевших. Морським транспортом можна перевезти практично будь-який вантаж, незалежно від його типу, фізичного стану, габаритів та ваги. Єдиний недолік таких перевезень досить тривалий час доставки.

  Залізничний транспорт дозволяє перевозити вантажі будь-якого типу завдяки можливості задіяти різні варіанти рухомого складу (цистерни, рефрижератори, напіввагони і так далі). Автомобільні вантажні перевезення до Європи залишаються одними з найпопулярніших завдяки своїй універсальності та розвиненій мережі дорожньої інфраструктури.

  Які вантажі ми доставляємо

  Перевезення вантажів до Європи з України є досить складною процедурою, яка потребує високої кваліфікації виконавця. Необхідно не тільки врахувати особливості вантажів, що перевозяться, але й взяти до уваги побажання та потреби замовника.

  Вантажі можуть бути надважкими і великогабаритними, що вимагає підбору відповідного типу транспорту та збору необхідної дозвільної документації. Малий бізнес часто доставляє дрібні партії продукції, які додаткової економії можна укомплектувати у складі збірних вантажів.

  Ми перевозимо будь-які вантажі, включаючи габаритні, малогабаритні, збірні та інші.
  Популярні види вантажів, які ми перевозимо

  Серед найпопулярніших вантажів, які доставляють до Європи, можна відзначити такі:

  продукти харчування;
  добрива;
  промислове обладнання;
  зернові культури;
  соняшникова олія;
  сільськогосподарська техніка та обладнання;
  будівельні матеріали;
  металопрокат і таке інше.

  В які країни Європи ми доставляємо вантажі

  Серед найбільш популярних країн для доставки вантажів з України можна відзначити Польщу, Німеччину, Італію, Англію, Туреччину, Румунію, Угорщину, Іспанію, Нідерланди, Францію.

  Міста завантаження/розвантаження

  Ми надсилаємо вантажі з Одеси, Києва, Дніпра, Харкова, Львова, Івано-Франківська, Рівного, Запоріжжя та інших міст України. У Європі вантажі доставляються до Лодзь, Варшави, Відня, Берліна, Риму, Барселони, Мілану, Лісабона та інших населених пунктів.

  Як розраховується вартість

  На послугу відправлення вантажів до Європи вартість розраховується в індивідуальному порядку. Вона залежить від обраного транспорту, особливостей вантажу, терміновості доставки, обсягу вантажу, вибраних додаткових послуг.

  Супутні послуги

  Компанія Mitridat Container надає додаткові супутні послуги, які можуть знадобитися будь-якому замовнику. Це може бути допомога з митним оформленням, тимчасове зберігання вантажів на складах наших бізнес-партнерів, збір дозвільної документації тощо.
  Переваги співпраці з компанією Mitridat Container Transport

  Вміння правильно скласти маршрут, підібрати транспорт і супроводити вантаж по всьому шляху його прямування, допомога з митним оформленням – це те, за що клієнти обирають нашу компанію. Наш досвід, знання, навички та налагоджені зв’язки гарантують збереження ваших вантажів та оперативність будь-яких перевезень.

  Відгуки наших клієнтів

  Aleksandra StasAleksandra Stas
  07:03 30 Jul 21
  Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
  Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
  CoffeetonCoffeeton
  07:08 13 Jul 21
  Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
  js_loader