fbpx

Імпорт

  Порахуємо вартість доставки вашого вантажу за 15 хвилин

  *reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Комплекс наших послуг

  розробка оптимального маршруту
  Фрахт та букінг місць у лінії
  Перевезення вантажу транспортом
  Прийом, збереження, перетарка вантажу в контейнери на спеціалізованих базах перевалок
  Відбір контейнерів
  Вивіз контейнерів у порт
  Видача сертифікатів
  Митне оформлення вантажу
  Внутрішньопортове експедирування

  ЯКІ ТИПИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МИ ВИКОНУЄМО

  Стандартний морський контейнер
  20 футів, 40 футів
  Відкритий контейнер для негабаритних перевезень
  FLAT RACK
  Контейнери-рефрежиратори
  Для вантажів, що потребують температурний режим
  Контейнер з вертикальним навантаженням
  OPEN TOP
  Танк-контейнер
  TANK TAINER

  Як ми працюємо?

  Дзвінок чи заявка від клієнта
  Надання тарифу на перевезення
  Укладання договору
  Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
  Отримання документів
  Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
  Поставка авто
  Доставка вантажу клієнту
  Наші переваги
  Члени
  Міжнародної Асоціації
  експедиторів України
  Входимо в ТОП-100
  фінансово-ефективних і
  стійких компаній України
  Надійна агентська мережа у
  всіх країнах світу
  Виконання всіх контрактних
  обов'язків
  Власний наземний
  транспорт (контейнеровози,
  евакуатори)
  Автоматизовані
  бізнес-процеси (особистий
  кабінет, CRM)

  Типи вантажів

  Вантажоперевезення одягу, взуття та аксесуарів
  Вантажоперевезення побутової та сільгосп техніки
  Вантажоперевезення продуктів харчування
  Вантажоперевезення зоотоварів
  Вантажоперевезення тютюнових виробів
  Вантажоперевезення медичних товарів
  Вантажоперевезення меблів
  Вантажоперевезення ювелірних виробів
  Вантажоперевезення кольорових металів
  Вантажоперевезення автозапчастин та шин
  Вантажоперевезення полімерів
  Вантажоперевезення напівпровідників

  Ви можете нам довіряти

  Більше 14 років на ринку транспортних послуг
  Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Лідер галузі 2019 у Національному бізнес рейтингу

  НАША КОМАНДА

  Відділ супроводу угод
  Анна
  Наталія
  Ярослав
  Відділ транспортно-експедиторської діяльності
  Вероніка
  Ксенія

  Про компанію

  Транспортно-логістична компанія «Мітридат» вже понад десять років доводить свій високий рівень професіоналізму в сегменті організації внутрішніх та міжнародних перевезень. Наша команда складається з відданих своїй справі експертів і фахівців, що дозволяє гарантувати найвищу якість послуг. Ми працюємо з найбільшими компаніями не тільки в нашій країні, але й у всьому світі – кількість наших клієнтів та бізнес-партнерів вже давно перевалила за кілька тисяч. Діяльність компанії Мітрідат нерозривно пов'язана з українськими портами, серед яких торговий морпорт Одеси, Чорноморський рибний порт в Іллічівську та морпорт «Південний». Докладніше

  Також доставляємо з інших країн
  Тисячі угод і понад 14 років досвіду зробили нас професіоналами в логістиці. Ми доставляємо у будь-якому напрямку

  Послуга «доставка вантажів в Україну» від транспортно-логістичної компанії Мітрідат залишається однією з найбільш затребуваних. Імпорт товарів та вантажів морем до нашої країни є важливою статтею бюджету у вигляді податкових відрахувань.

  Доставка в Україну вантажу морським транспортом відноситься до найбільш доступних і вигідних для бізнесу способів імпорту. Проте, щоб процес доставки пройшов ідеально гладко, необхідно дотримуватись норм Законодавства, правильно та вчасно оформлювати документи відправника та одержувача вантажів, сплачувати у повному обсязі мита, враховувати обмеження на заборонені до ввезення товари.

  Імпорт товарів в Україну – досить складний з точки зору організації та підготовки необхідної документації процес, тому довірити свій вантаж та його оформлення найкраще надійній та перевіреній компанії. Саме таким посередником стане для вас логістична компанія Мітрідат, досвід та налагоджені зв'язки якої по всьому світу гарантують безпеку вантажу від точки відправлення до українських портів.

  Країни імпорту та способи доставки

  Міжнародна транспортно-логістична компанія Мітрідат в Одесі імпортує не заборонені до перевезень вантажі та товари з десятків країн по всьому світу. Серед відправників продукції такі країни, як США, Великобританія, Грузія, Індія, Єгипет, Швеція, Канада, Італія, Туреччина, Іспанія, Китай, Корея, Японія, Польща та багато інших.

  Морські контейнерні перевезення є основним способом доставки вантажів безпосередньо до вітчизняних морпортів Одеси, Південного та Іллічівська. Після митного оформлення продукція може тимчасово зберігатись у портових терміналах або вирушати далі Україною залізничним чи автомобільним транспортом.

  Професійна логістична компанія Mitridat гарантує для кожного свого клієнта та партнера з бізнесу традиційно високу європейську якість та стандарти обслуговування. По праву вважаємо себе однією з вітчизняних транспортних компаній, що найбільш динамічно розвиваються, пропонують максимальний спектр логістичних, складських, митних послуг, а також консультацій при необхідності.

  Типи вантажів, які ми перевозимо

  Морське контейнерне перевезення вантажів залишається одним із найбільш затребуваних не тільки в нашій країні, але в усьому світі. До їх переваг відносять низьку собівартість (багато товарів перевозять у складі збірних вантажів, коли кілька замовників платять за один контейнер).

  Крім того, замовники не мають обмежень щодо загальної ваги вантажу або його обсягу, що є вирішальним фактором при авіаперевезеннях, наприклад. Також можна зробити замовлення різних відправників і провести його консолідацію на складах безпосередньо перед відправленням морем в Україну.

  Морські контейнерні перевезення з компанією Mitridat залишаються одними з найбезпечніших та найвигідніших для замовника. При цьому слід розуміти, що не всі вантажі можна безперешкодно ввозити на територію нашої країни.

  До заборонених вантажів, а також до товарів, що мають обмеження на ввезення, належать такі категорії, як:

  • зброю та боєприпаси;
  • наркотичні речовини;
  • лікарські засоби;
  • предмети мистецтва;
  • тварини;
  • вогненебезпечні та вибухонебезпечні вантажі;
  • хімічно активні реагенти;
  • радіоактивні відходи тощо.

  З повним списком товарів заборонених до імпорту вас завжди ознайомлять фахівці компанії Мітрідат.

  Переваги співпраці з Мітрідат

  Ми цінуємо ваш час, чітко уявляючи, наскільки важлива для бізнесу своєчасна та безпечна доставка вантажів. Тому весь вантаж страхується і замовник завжди має доступ до інформації щодо його місцезнаходження в будь-який момент часу.

  Залишайте свою заявку для розрахунку вартості доставки вантажу, після чого з вами оперативно зв'яжуться наші менеджери. Вони дадуть відповідь на будь-які питання, проконсультують і допоможуть при необхідності зі збором необхідної документації.

  Відгуки наших клієнтів

  Aleksandra StasAleksandra Stas
  07:03 30 Jul 21
  Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
  Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
  CoffeetonCoffeeton
  07:08 13 Jul 21
  Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
  js_loader