fbpx

Імпорт з Молдови

  Порахуємо вартість доставки вашого вантажу за 15 хвилин

  *reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Комплекс наших послуг

  розробка оптимального маршруту
  Фрахт та букінг місць у лінії
  Перевезення вантажу транспортом
  Прийом, збереження, перетарка вантажу в контейнери на спеціалізованих базах перевалок
  Відбір контейнерів
  Вивіз контейнерів у порт
  Видача сертифікатів
  Митне оформлення вантажу
  Внутрішньопортове експедирування

  ЯКІ ТИПИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МИ ВИКОНУЄМО

  Стандартний морський контейнер
  20 футів, 40 футів
  Відкритий контейнер для негабаритних перевезень
  FLAT RACK
  Контейнери-рефрежиратори
  Для вантажів, що потребують температурний режим
  Контейнер з вертикальним навантаженням
  OPEN TOP
  Танк-контейнер
  TANK TAINER

  Як ми працюємо?

  Дзвінок чи заявка від клієнта
  Надання тарифу на перевезення
  Укладання договору
  Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
  Отримання документів
  Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
  Поставка авто
  Доставка вантажу клієнту
  Наші переваги
  Члени
  Міжнародної Асоціації
  експедиторів України
  Входимо в ТОП-100
  фінансово-ефективних і
  стійких компаній України
  Надійна агентська мережа у
  всіх країнах світу
  Виконання всіх контрактних
  обов'язків
  Власний наземний
  транспорт (контейнеровози,
  евакуатори)
  Автоматизовані
  бізнес-процеси (особистий
  кабінет, CRM)

  Типи вантажів

  Вантажоперевезення одягу, взуття та аксесуарів
  Вантажоперевезення побутової та сільгосп техніки
  Вантажоперевезення продуктів харчування
  Вантажоперевезення зоотоварів
  Вантажоперевезення тютюнових виробів
  Вантажоперевезення медичних товарів
  Вантажоперевезення меблів
  Вантажоперевезення ювелірних виробів
  Вантажоперевезення кольорових металів
  Вантажоперевезення автозапчастин та шин
  Вантажоперевезення полімерів
  Вантажоперевезення напівпровідників

  Ви можете нам довіряти

  Більше 14 років на ринку транспортних послуг
  Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Лідер галузі 2019 у Національному бізнес рейтингу
  Наші партнери

  НАША КОМАНДА

  Відділ супроводу угод
  Наталія
  Відділ транспортно-експедиторської діяльності
  Вероніка
  Ксенія

  Про компанію

  Транспортно-логістична компанія «Мітридат» вже понад 14 років доводить свій високий рівень професіоналізму в сегменті організації внутрішніх та міжнародних перевезень. Наша команда складається з відданих своїй справі експертів і фахівців, що дозволяє гарантувати найвищу якість послуг. Ми працюємо з найбільшими компаніями не тільки в нашій країні, але й у всьому світі – кількість наших клієнтів та бізнес-партнерів вже давно перевалила за кілька тисяч. Діяльність компанії Мітрідат нерозривно пов'язана з українськими портами, серед яких торговий морпорт Одеси, Чорноморський рибний порт в Іллічівську та морпорт «Південний». Докладніше

  Також доставляємо з інших країн
  Тисячі угод і понад 14 років досвіду зробили нас професіоналами в логістиці. Ми доставляємо у будь-якому напрямку

  Транспортно-логістична компанія Mitridat Container Transport пропонує потрібну послугу «доставка з Молдови в Україну» вантажів будь-якого типу та призначення. Перевезення з Молдови та в Молдову досить популярні серед наших клієнтів, завдяки простій логістиці, швидким термінам доставки, можливості використовувати відповідний тип транспорту.

  Молдова має понад 900 км спільного кордону з нашою країною, тому транспортом доставки вантажу, що найбільш часто обирається, залишається автомобільний. При цьому в країні також збудовано міжнародний порт Джурджулешти, який розташований за 134 км від Чорного моря. Дістатися до нього досить просто річкою Дунай, тому доставити вантаж до Молдови з України і назад можна і морським транспортом.

  Актуальність перевезень з України в Україну

  Наскільки актуальною є сьогодні доставка вантажів з Молдови? Потрібно розуміти, що ця країна є нашим найближчим сусідом, якщо порівнювати наше географічне положення. Простота логістики, легкість оформлення вантажів, оперативність проходження митниці роблять торговельні відносини між Україною та Молдовою досить перспективними.
  Вантажоперевезення із Молдови замовляють як організації та великі компанії, так і представники приватного бізнесу. Колишня Молдавія у складі СРСР сьогодні вважається одним із важливих економічних партнерів нашої країни.

  Майже половина її зовнішнього товарного та торговельного обороту припадає на Україну. З цієї причини міжнародні вантажоперевезення з Молдови залишаються важливим та невід’ємним елементом зовнішньоекономічної діяльності різноманітних суб’єктів малого, середнього та великого бізнесу.

  Якими видами транспорту перевозимо

  Доставка вантажів з України до Молдови може виконуватися всіма видами сучасного транспорту. Компанія Mitridat пропонує скористатися своїми послугами, підбираючи та надаючи відповідний тип перевезень в залежності від особливостей вантажу, терміновості доставки, побажань клієнта.

  Ми готові виконати транспортування вантажу:

  автомобільним;

  залізничним;

  морським;

  авіаційним транспортом.

  Якщо ваш вантаж потребує дотримання певних режимів температури та вологості, наші фахівці підберуть надійні рефрижератори. Великогабаритні вантажі можуть бути доставлені спеціальними тралами або морським транспортом.

  Слід розуміти, що у Молдові досить розвинена мережа саме автомобільних доріг. Багато з них є критично важливими для забезпечення міжнародного транспортного сполучення. З цієї причини здебільшого за відсутності обмежень та вимог до вантажів доставка виконується автомобільним транспортом.
  Вдале територіальне розташування Молдови по відношенню до нашої країни та досить компактні розміри її території дозволяють гарантувати оперативну, безпечну та недорогу доставку з Кишинева та інших населених пунктів до будь-якого міста України.

  Які види вантажів возимо

  Ми пропонуємо доставку вантажів будь-якої складності та габаритів у складі збірних та окремих партій. Молдова не має розвиненої промисловості і славилася до розпаду СРСР своєю сільськогосподарською галуззю.

  Сьогодні з Молдови в Україну імпортуються переважно такі вантажі, як:

  посівний матеріал;

  фрукти та овочі;

  продукти харчування;

  вироби із текстилю;

  вино та інші алкогольні напої.

  Звертаємо увагу, що доставка товарів та вантажів різного призначення багато в чому відрізняється своєю прихильністю до сезонів. Наприклад, наприкінці літа та на початку осені істотно зростає імпорт в Україну з Молдови винограду, фруктів, вина та іншої виноробної продукції після збирання врожаю.

  Які види вантажів не возимо

  Компанія Mitridat дотримується вітчизняного законодавства у сфері наявних обмежень та заборон на імпорт вантажів до України. Ми не займаємося перевезенням зброї та боєприпасів, наркотичних речовин, а також будь-яких інших заборонених вантажів. Також обмеження можуть стосуватися транспортування небезпечних вантажів, а саме:

  агресивні хімічні речовини;

  легкозаймисті вантажі;

  радіоактивні відходи та інші.

  Подібна продукція може перевозитися у спеціальних контейнерах за наявності всіх дозволяючих документів.

  Міста навантаження/розвантаження, відправлення/прибуття
  Ми готові доставити будь-який вантаж з Кишинева, Тирасполя, Вулканешти, Бєльцов, Бессарабки та інших міст Молдови до Одеси, Києва, Дніпра та інших населених пунктів України.

  Орієнтовна вартість та терміни

  Вартість доставки вантажу розраховується в кожному випадку індивідуально. На ціну впливає тип обраного транспорту, відстань між відправником та замовником, складність збудованого логістичним відділом маршруту.

  Крім того, в залежності від особливостей вантажу (великі габарити, небезпечний вміст, велика вага) можуть знадобитися обхідні маршрути малонаселеною місцевістю, що також збільшує вартість доставки. При цьому терміни транспортування можуть змінюватись від одного дня до декількох тижнів залежно від транспорту та відстані.

  Наші супутні послуги

  Які додаткові послуги для замовників пропонує компанія Mitridat?

  Залежно від типу товару, його особливостей і складністю обробки, вам може знадобитися, наприклад:
  кваліфікована допомога у оформленні дозвільних документів;
  прискорене проходження митниці;
  тимчасове зберігання на складах перевалки тощо.

  Митне оформлення, збирання необхідної документації, підбір відповідних складів із необхідними умовами для збереження вантажу – ми пропонуємо безліч додаткових послуг, які допоможуть мінімізувати терміни доставки.

  Переваги співпраці з Mitridat Container Transport

  Досвідчені фахівці транспортно-логістичної компанії Mitridat Container завжди готові гарантувати найвищу якість послуг з доставки вантажів будь-якого типу та складності з Молдови з урахуванням усіх побажань, запитів та вимог замовника.

  Маючи необхідний досвід та навички, працюючи з партнерами по всьому світу, ми забезпечуємо швидкі, безпечні та вигідні для клієнтів професійні перевезення будь-яких вантажів по всьому світу.

  Якщо вам необхідно доставити вантаж з України до Молдови, ми завжди до ваших послуг!

  Відгуки наших клієнтів

  Aleksandra StasAleksandra Stas
  07:03 30 Jul 21
  Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
  Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
  CoffeetonCoffeeton
  07:08 13 Jul 21
  Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
  js_loader