fbpx

Імпорт із Іспанії

  Порахуємо вартість доставки вашого вантажу за 15 хвилин

  *reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Комплекс наших послуг

  розробка оптимального маршруту
  Фрахт та букінг місць у лінії
  Перевезення вантажу транспортом
  Прийом, збереження, перетарка вантажу в контейнери на спеціалізованих базах перевалок
  Відбір контейнерів
  Вивіз контейнерів у порт
  Видача сертифікатів
  Митне оформлення вантажу
  Внутрішньопортове експедирування

  ЯКІ ТИПИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МИ ВИКОНУЄМО

  Стандартний морський контейнер
  20 футів, 40 футів
  Відкритий контейнер для негабаритних перевезень
  FLAT RACK
  Контейнери-рефрежиратори
  Для вантажів, що потребують температурний режим
  Контейнер з вертикальним навантаженням
  OPEN TOP
  Танк-контейнер
  TANK TAINER

  Як ми працюємо?

  Дзвінок чи заявка від клієнта
  Надання тарифу на перевезення
  Укладання договору
  Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
  Отримання документів
  Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
  Поставка авто
  Доставка вантажу клієнту
  Наші переваги
  Члени
  Міжнародної Асоціації
  експедиторів України
  Входимо в ТОП-100
  фінансово-ефективних і
  стійких компаній України
  Надійна агентська мережа у
  всіх країнах світу
  Виконання всіх контрактних
  обов'язків
  Власний наземний
  транспорт (контейнеровози,
  евакуатори)
  Автоматизовані
  бізнес-процеси (особистий
  кабінет, CRM)

  Типи вантажів

  Вантажоперевезення одягу, взуття та аксесуарів
  Вантажоперевезення побутової та сільгосп техніки
  Вантажоперевезення продуктів харчування
  Вантажоперевезення зоотоварів
  Вантажоперевезення тютюнових виробів
  Вантажоперевезення медичних товарів
  Вантажоперевезення меблів
  Вантажоперевезення ювелірних виробів
  Вантажоперевезення кольорових металів
  Вантажоперевезення автозапчастин та шин
  Вантажоперевезення полімерів
  Вантажоперевезення напівпровідників

  Ви можете нам довіряти

  Більше 14 років на ринку транспортних послуг
  Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Лідер галузі 2019 у Національному бізнес рейтингу

  НАША КОМАНДА

  Відділ супроводу угод
  Анна
  Наталія
  Ярослав
  Відділ транспортно-експедиторської діяльності
  Вероніка
  Ксенія

  Про компанію

  Транспортно-логістична компанія «Мітридат» вже понад десять років доводить свій високий рівень професіоналізму в сегменті організації внутрішніх та міжнародних перевезень. Наша команда складається з відданих своїй справі експертів і фахівців, що дозволяє гарантувати найвищу якість послуг. Ми працюємо з найбільшими компаніями не тільки в нашій країні, але й у всьому світі – кількість наших клієнтів та бізнес-партнерів вже давно перевалила за кілька тисяч. Діяльність компанії Мітрідат нерозривно пов'язана з українськими портами, серед яких торговий морпорт Одеси, Чорноморський рибний порт в Іллічівську та морпорт «Південний». Докладніше

  Також доставляємо з інших країн
  Тисячі угод і понад 14 років досвіду зробили нас професіоналами в логістиці. Ми доставляємо у будь-якому напрямку

  Доставка вантажів з Іспанії в Україну
  Компанія Mitridat Container здійснює перевезення з Іспанії в Україну вантажів будь-якого типу, обсягу та складності. Ми пропонуємо конкурентоспроможні тарифи на автомобільні, залізничні, морські та авіа перевезення з Іспанії, гарантуючи збереження вантажу та постійний контроль за його розташуванням по всьому маршруту.
  Доставка товарів з Іспанії від компанії Mitridat – це унікальна пропозиція, створена з урахуванням реалій ринку та потреб клієнтів, які шукають широкий спектр транспортних та експедиторських послуг. Ми пропонуємо оперативне, повністю легальне та безпечне перевезення як малогабаритних, так і негабаритних вантажів у складі транспорту з Іспанії.
  Актуальність перевезень з Іспанії в Україну
  Перевезення з Іспанії залишаються одними з найбільш популярних на ринку вже досить довго. Іспанія та інші європейські країни є пріоритетними торговими партнерами для України, постачаючи найширший спектр сировини та готової продукції.
  Імпорт з Іспанії постійно зростає, у зв’язку з чим спостерігається очікуваний попит на організацію безпечних та оперативних перевезень різними видами транспорту. Іспанія є добре розвиненою країною з погляду транспорту, автомобільних та залізничних мереж. Міжнародне експедирування лінією Іспанія-Україна та Україна-Іспанія від Mitridat є відповіддю на потреби галузі вантажоперевезень.
  Якими видами транспорту перевозимо
  Вантажоперевезення з Іспанії виконуються у складі збірних та комплектних вантажів автомобільним, залізничним, морським та авіаційним транспортом. Крім перевезення стандартних вантажів, компанія Mitridat Container також виконує замовлення на негабаритні перевезення за маршрутом Іспанія-Україна та Україна-Іспанія.
  Всі негабаритні вантажі ми перевозимо відповідно до чинних стандартів та правил, і нашим клієнтам не потрібно турбуватися про оформлення дозволів на перевезення, адже ми беремо на себе формальності та готуємо всі необхідні документи.
  Всі товари, які ми доставляємо, застраховані зі страхування відповідальності перевізника. За бажанням замовника, ми також можемо придбати додаткову страховку для транспорту. У деяких випадках її покупка є доцільною, але наші фахівці обов’язково вас про це поінформують.
  Які види вантажів возимо
  Доставка вантажів з Іспанії до України охоплює досить широкий асортимент продукції. Наша компанія здійснює як повні, так і часткові перевезення до Іспанії та Іспанії. До товарів, які ми перевозимо, входять, серед іншого:
  будівельні матеріали;
  оздоблювальні матеріали;
  сталеві металоконструкції;
  Машини та обладнання;
  бетонні конструкції;
  промислові товари;
  продукти харчування;
  нафту та продукти її переробки;
  медичні товари та багато іншого.
  Доставка вантажу з Іспанії в Україну – наша спеціалізація, тому ми подбали про комплексну підтримку, починаючи від професійних консультацій та вибору транспорту та закінчуючи оформленням необхідної документації.
  Які види товарів не перевозимо
  Доставка з Іспанії в Україну не виконується для деяких вантажів, заборонених до імпорту. Обмеження поширюються на деякі види лікарських засобів та препаратів, наркотичні речовини, зброю та боєприпаси, ядерні відходи. З повним списком забороненої для перевезення продукції вас ознайомлять наші менеджери.
  Міста навантаження/розвантаження, відправлення/прибуття
  Доставка вантажів з Іспанії виконується з таких міст, як Барселона, Більбао, Сарагоса, Мадрид, Валенсія, Мурсія, Севілья, Віго та інших населених пунктів. В Україні ви можете забрати свій вантаж в Одесі, Південному, Чорноморську, Києві, Дніпрі або замовити доставку «до дверей» за будь-якою іншою адресою.
  Чи можлива доставка на більш короткий маршрут
  При виборі способу доставки ми готові перевезти ваш вантаж з України до Іспанії з розвантаженням в країнах по дорозі. Короткі маршрути доставки включають перевезення вантажу до Італії, Австрії, Словенії, Хорватії, Угорщини, Словаччини, Молдови, Румунії, Болгарії, Польщі та інших країн, що вас цікавлять.
  Орієнтовна вартість та терміни
  Ціна перевезення з Іспанії залежить від кількох індивідуальних факторів. До них відносяться:
  тип вантажу (збірний, комплектний, негабаритний, небезпечний);
  відстань між точкою відправлення та точкою отримання;
  термін доставки;
  вимоги до транспорту (тент, рефрижератор, спеціалізований напівпричіп для доставки негабаритних вантажів, морський контейнер тощо).
  Якщо ви хочете дізнатися про точну вартість перевезення, рекомендуємо скористатися допомогою наших менеджерів. З наявних даних вони розрахують вартість доставки будь-якого вантажу.
  Наші супутні послуги
  Вантажоперевезення з Іспанії можуть проходити через кордони кількох країн, тому дуже важливо заздалегідь зібрати всі необхідні документи для оперативного проходження митниці. Ми надаємо професійні супутні послуги, включаючи митне оформлення та тимчасове зберігання вантажу на перевалочних пунктах по дорозі.
  Переваги співпраці з Mitridat Container Transport
  Наша транспортно-логістична компанія займається міжнародними перевезеннями багато років. Завдяки накопиченому досвіду перевезення різних вантажів доставка товарів з Іспанії в Україну виконується максимально швидко та безпечно.
  Ми пропонуємо тільки якісні, своєчасні та надійні експедиторські послуги в категорії доставка з Іспанії, комплексно виконуючи всі взяті на себе зобов’язання з міжнародних перевезень. Кожна послуга, яку ми організуємо, опрацьовується нашими кваліфікованими співробітниками.
  Транспортна компанія Mitridat – це надійний та перевірений партнер для вашого бізнесу в організації доставки вантажів будь-якого типу та складності як з Іспанії до України, так і у зворотний бік.

  Відгуки наших клієнтів

  Aleksandra StasAleksandra Stas
  07:03 30 Jul 21
  Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
  Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
  CoffeetonCoffeeton
  07:08 13 Jul 21
  Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
  js_loader