fbpx

Доставка з Італії в Україну

  Порахуємо вартість доставки вашого вантажу за 15 хвилин

  *reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Комплекс наших послуг

  розробка оптимального маршруту
  Фрахт та букінг місць у лінії
  Перевезення вантажу транспортом
  Прийом, збереження, перетарка вантажу в контейнери на спеціалізованих базах перевалок
  Відбір контейнерів
  Вивіз контейнерів у порт
  Видача сертифікатів
  Митне оформлення вантажу
  Внутрішньопортове експедирування

  ЯКІ ТИПИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МИ ВИКОНУЄМО

  Стандартний морський контейнер
  20 футів, 40 футів
  Відкритий контейнер для негабаритних перевезень
  FLAT RACK
  Контейнери-рефрежиратори
  Для вантажів, що потребують температурний режим
  Контейнер з вертикальним навантаженням
  OPEN TOP
  Танк-контейнер
  TANK TAINER

  Як ми працюємо?

  Дзвінок чи заявка від клієнта
  Надання тарифу на перевезення
  Укладання договору
  Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
  Отримання документів
  Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
  Поставка авто
  Доставка вантажу клієнту
  Наші переваги
  Члени
  Міжнародної Асоціації
  експедиторів України
  Входимо в ТОП-100
  фінансово-ефективних і
  стійких компаній України
  Надійна агентська мережа у
  всіх країнах світу
  Виконання всіх контрактних
  обов'язків
  Власний наземний
  транспорт (контейнеровози,
  евакуатори)
  Автоматизовані
  бізнес-процеси (особистий
  кабінет, CRM)

  Типи вантажів

  Вантажоперевезення одягу, взуття та аксесуарів
  Вантажоперевезення побутової та сільгосп техніки
  Вантажоперевезення продуктів харчування
  Вантажоперевезення зоотоварів
  Вантажоперевезення тютюнових виробів
  Вантажоперевезення медичних товарів
  Вантажоперевезення меблів
  Вантажоперевезення ювелірних виробів
  Вантажоперевезення кольорових металів
  Вантажоперевезення автозапчастин та шин
  Вантажоперевезення полімерів
  Вантажоперевезення напівпровідників

  Ви можете нам довіряти

  Більше 14 років на ринку транспортних послуг
  Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Лідер галузі 2019 у Національному бізнес рейтингу

  НАША КОМАНДА

  Відділ супроводу угод
  Анна
  Наталія
  Ярослав
  Відділ транспортно-експедиторської діяльності
  Вероніка
  Ксенія

  Про компанію

  Транспортно-логістична компанія «Мітридат» вже понад десять років доводить свій високий рівень професіоналізму в сегменті організації внутрішніх та міжнародних перевезень. Наша команда складається з відданих своїй справі експертів і фахівців, що дозволяє гарантувати найвищу якість послуг. Ми працюємо з найбільшими компаніями не тільки в нашій країні, але й у всьому світі – кількість наших клієнтів та бізнес-партнерів вже давно перевалила за кілька тисяч. Діяльність компанії Мітрідат нерозривно пов'язана з українськими портами, серед яких торговий морпорт Одеси, Чорноморський рибний порт в Іллічівську та морпорт «Південний». Докладніше

  Також доставляємо з інших країн
  Тисячі угод і понад 14 років досвіду зробили нас професіоналами в логістиці. Ми доставляємо у будь-якому напрямку

  Перевезення вантажів з Італії в Україну
  Компанія Mitridat Container Transport професійно здійснює перевезення з Італії в Україну будь-якої складності та обсягу з урахуванням особливостей вантажів, вимог до умов транспортування, побажань та запитів замовника послуги.
  Оперативне перевезення вантажів з Італії в Україну може виконуватися будь-яким видом транспорту, що вас цікавить. Завдяки розвиненій мережі автомобільних та залізничних доріг, наявності безлічі морських портів та аеропортів в Італії та в Європі в цілому, доставка здійснюється максимально швидко, надійно та безпечно.
  Актуальність перевезень з Італії в Україну
  Італія – дивовижна у багатьох відносинах країна Європи, яка славиться своєю багатогранністю та оригінальністю. Тут часто поєднується «непоєднане», а бізнес має свої усталені національні традиції. При цьому італійська економіка є однією з найрозвиненіших у світі.
  Її темпи зростання зберігаються і збільшуються практично щороку, а перспективи оцінюються фахівцями як виключно перспективні. Чим відома Італія і що вона може запропонувати як унікальну продукцію на експорт?
  Насамперед, імпорт із Італії зачіпає індустрію моди та прикрас. Найвідоміші модні будинки та світові бренди у всіх на слуху: GIANNI VERSACE, GIORGIO ARMANI, ROBERTO CAVALLI, ALBERTA FERRETTI, GIANFRANCO FERRE, ROMEO GIGLI, DOLCE&GABBANA, PRADA – список можна продовжувати нескінченно.
  Італія – це знамениті на весь світ автомобілі Alfa Romeo, Fiat, Lancia, а також культові Maserati, Ferrari і Lamborghini. Говорячи про цю країну, не можна не згадати і про національну кухню, страви якої люблять у всьому світі, включаючи Україну.
  У зв’язку з вищесказаним перевезення з Італії в Україну мають максимальний попит як у великих підприємств, так і у представників дрібного та середнього бізнесу. Ми допоможемо вам доставити будь-який вантаж, заощадивши ваш час, нерви та гроші.
  Якими видами транспорту перевозимо
  Доставка товарів з Італії в Україну може виконуватися будь-яким відповідним та узгодженим із замовником типом транспорту, включаючи:
  морський
  автомобільний;
  залізничний;

  Наявність сухопутного сполучення між нашими країнами дозволяє скористатися послугою прямої автомобільної доставки транзитом через усю Європу або вибрати економічніший варіант морських контейнерних перевезень.
  Термінові, тендітні, дорогі вантажі, що швидко псуються, краще перевозити авіатранспортом. Залізнична доставка може бути актуальною у разі великих партій промислових вантажів, сировини, військової та спецтехніки.
  Які види вантажів возимо
  Доставка з Італії в Україну зачіпає категорії різних вантажів. Наша країна набагато більше імпортує продукцію, ніж відправляє її на експорт до Італії. Основні типи вантажів, що ввозяться в Україну:
  легкові автомобілі та запчастини до них;
  спецтехніка;
  сільськогосподарські машини;
  електроніка;
  сантехніка;
  парфумерія;
  косметологічна продукція;
  одяг;
  автомобільні запчастини;
  ювелірні прикраси;
  продукти харчування;
  промислове обладнання та багато іншого.
  У зворотному напрямку вивозять сировину та продукцію металургійної галузі, машинобудівне обладнання, зернові, олію, м’ясо, пиломатеріали, мінеральні добрива для потреб агропромислового сектора.
  Міста навантаження/розвантаження, відправлення/прибуття
  Вантажоперевезення з Італії виконуються регулярно, основними відправними пунктами є такі міста та порти, як Мілан, Рим, Венеція, Неаполь, Генуя, Флоренція, Верона, Турін, Болонья, Палермо тощо. В Україні ви можете отримати свій вантаж у портах Одеси, Південного, Чорноморська, а також у Києві, Дніпрі, Запоріжжі та інших містах.
  Чи можлива доставка на більш короткий маршрут
  При виборі автомобільної доставки ми готові перевезти ваш вантаж з України до Італії з частковим розвантаженням в транзитних країнах. Це може бути Австрія, Словенія, Хорватія, Угорщина, Словаччина, Молдова, Румунія, Болгарія, Польща тощо.
  Орієнтовна вартість та терміни
  Вантажоперевезення з України до Італії можуть мати різну вартість і терміни доставки. Це визначається кількома факторами, включаючи:
  тип вантажу та його особливості;
  вимоги до умов транспортування;
  вибраний тип транспорту;
  обсяг вантажу тощо.
  Щоб зрозуміти, скільки коштуватиме доставка вантажу з Італії в Україну, необхідно проконсультуватися з фахівцями компанії Mitridat, які поставлять кілька питань і допоможуть визначитися з відповідним типом транспорту.
  Найшвидша доставка вантажів з Італії виконується із залученням авіатранспорту. Такий спосіб перевезення підходить для особливо цінних і швидкопсувних вантажів, але його вартість буде максимальною серед усіх інших варіантів. Термін доставки – від одного дня.
  Економ доставка вантажів з Італії в Україну виконується морським чи автомобільним транспортом. Завдяки розвиненій мережі автомобільних доріг у Європі перевезення може тривати від кількох днів до кількох тижнів.
  Наші супутні послуги
  Прямі перевезення з Італії можуть проходити через кілька країн, тому дуже важливо наперед зібрати всі необхідні документи для оперативного проходження митниці. Ми надаємо професійні супутні послуги, включаючи митне оформлення та тимчасове зберігання вантажу на перевалочних пунктах по дорозі.
  Переваги співпраці з Мітрідатом
  Замовляючи послугу «доставка з Італії» від компанії Mitridat, ви можете розраховувати на:
  високий рівень сервісу;
  отримання професійних консультацій;
  повне страхування вантажу по всьому шляху його прямування;
  вибір оптимального маршруту;
  постійний контроль місцезнаходження вантажу на маршруті;
  доставку вантажу до дверей або до складу.
  Доставка товару з Італії в Україну «під ключ» знімає з вас усі турботи про організацію міжнародного перевезення. Ми знайдемо транспорт, зберемо всі необхідні документи, прискоримо процеси митного оформлення та доставимо ваш вантаж до будь-якої точки нашої країни максимально оперативно та безпечно.

  Відгуки наших клієнтів

  Aleksandra StasAleksandra Stas
  07:03 30 Jul 21
  Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
  Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
  CoffeetonCoffeeton
  07:08 13 Jul 21
  Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
  js_loader