fbpx

Доставка з Канади в Україну

  Порахуємо вартість доставки вашого вантажу за 15 хвилин

  *reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Комплекс наших послуг

  розробка оптимального маршруту
  Фрахт та букінг місць у лінії
  Перевезення вантажу транспортом
  Прийом, збереження, перетарка вантажу в контейнери на спеціалізованих базах перевалок
  Відбір контейнерів
  Вивіз контейнерів у порт
  Видача сертифікатів
  Митне оформлення вантажу
  Внутрішньопортове експедирування

  ЯКІ ТИПИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МИ ВИКОНУЄМО

  Стандартний морський контейнер
  20 футів, 40 футів
  Відкритий контейнер для негабаритних перевезень
  FLAT RACK
  Контейнери-рефрежиратори
  Для вантажів, що потребують температурний режим
  Контейнер з вертикальним навантаженням
  OPEN TOP
  Танк-контейнер
  TANK TAINER

  Як ми працюємо?

  Дзвінок чи заявка від клієнта
  Надання тарифу на перевезення
  Укладання договору
  Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
  Отримання документів
  Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
  Поставка авто
  Доставка вантажу клієнту
  Наші переваги
  Члени
  Міжнародної Асоціації
  експедиторів України
  Входимо в ТОП-100
  фінансово-ефективних і
  стійких компаній України
  Надійна агентська мережа у
  всіх країнах світу
  Виконання всіх контрактних
  обов'язків
  Власний наземний
  транспорт (контейнеровози,
  евакуатори)
  Автоматизовані
  бізнес-процеси (особистий
  кабінет, CRM)

  Типи вантажів

  Вантажоперевезення одягу, взуття та аксесуарів
  Вантажоперевезення побутової та сільгосп техніки
  Вантажоперевезення продуктів харчування
  Вантажоперевезення зоотоварів
  Вантажоперевезення тютюнових виробів
  Вантажоперевезення медичних товарів
  Вантажоперевезення меблів
  Вантажоперевезення ювелірних виробів
  Вантажоперевезення кольорових металів
  Вантажоперевезення автозапчастин та шин
  Вантажоперевезення полімерів
  Вантажоперевезення напівпровідників

  Ви можете нам довіряти

  Більше 14 років на ринку транспортних послуг
  Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Лідер галузі 2019 у Національному бізнес рейтингу

  НАША КОМАНДА

  Відділ супроводу угод
  Анна
  Наталія
  Ярослав
  Відділ транспортно-експедиторської діяльності
  Вероніка
  Ксенія

  Про компанію

  Транспортно-логістична компанія «Мітридат» вже понад десять років доводить свій високий рівень професіоналізму в сегменті організації внутрішніх та міжнародних перевезень. Наша команда складається з відданих своїй справі експертів і фахівців, що дозволяє гарантувати найвищу якість послуг. Ми працюємо з найбільшими компаніями не тільки в нашій країні, але й у всьому світі – кількість наших клієнтів та бізнес-партнерів вже давно перевалила за кілька тисяч. Діяльність компанії Мітрідат нерозривно пов'язана з українськими портами, серед яких торговий морпорт Одеси, Чорноморський рибний порт в Іллічівську та морпорт «Південний». Докладніше

  Також доставляємо з інших країн
  Тисячі угод і понад 14 років досвіду зробили нас професіоналами в логістиці. Ми доставляємо у будь-якому напрямку

  Доставка вантажів з Канади в Україну
  Доставка із Канади – досить популярна серед наших замовників послуга. Ця країна займає у світі друге місце за загальною площею, а її економіка є однією з найрозвиненіших нарівні з економікою США, Японії, Німеччини та інших країн.
  Канада знаходиться на верхніх позиціях у рейтингу «Легкість ведення бізнесу», тому багато вітчизняних підприємств та представників приватного бізнесу обирають її як надійного та довгострокового партнера у торговельних відносинах.
  Слід зазначити, що між нашими країнами діє угода про вільну торгівлю. Це дає можливість кожному підприємцю скористатися всіма перспективами вигідного та безпечного бізнесу у сфері імпортно-експортних операцій.
  Актуальність перевезень із Канади в Україну
  Надійна та безпечна доставка з Канади до України залишається вкрай затребуваною, адже ця країна є нашим стратегічним торговим партнером. З кожним роком товарообіг між нашими державами лише зростає, і така тенденція лише зберігається.
  Будь-який вантаж, незалежно від його типу, габаритів, складності може бути доставлений замовнику в найкоротші терміни. Ми підберемо для вас оптимальний тип транспорту та доставимо продукцію чи сировину до України максимально швидко, забезпечивши збереження вантажу.
  Якими видами транспорту перевозимо
  Доставка товарів з Канади в Україну зазвичай виконується двома типами транспорту через відсутність сухопутних кордонів між країнами. Максимальну оперативність можна забезпечити, обравши авіадоставку, але при цьому необхідно бути готовим до її високої вартості.
  Авіадоставку вибирають у разі особливо цінних, крихких, швидкопсувних або критично важливих вантажів. У всіх інших випадках ідеальним рішенням буде морська доставка товарів із Канади у спеціальних 20 або 40-футових контейнерах.
  Чому морська доставка вантажів з Канади настільки популярна серед наших замовників? Її вибирають через вигідну вартість, а також через практично повну відсутність будь-яких обмежень на габарити і вагу вантажів, що перевозяться.
  Доставка з Канади в Україну морськими контейнеровозами коштує дешевше, при цьому ви отримуєте можливість перевозити негабаритний і практично необмежений вагою вантаж не тільки в нашу країну, але і в будь-яку точку світу.
  При цьому можна додатково заощадити, скориставшись вигідною послугою перевезення вантажів у складі збірних партій, при якій орендується та оплачується не весь морський контейнер, а лише його частина (від 1 кубометра і більше).
  Які види вантажів возимо
  Які вантажі можна перевезти за допомогою послуги «доставка з Канади» від компанії Mitridat? Ми готові доставити будь-які дозволені законодавством України товари, включаючи:
  промислове обладнання;
  сировину для різних галузей;
  посівний матеріал;
  електричні та механічні машини та обладнання;
  сільськогосподарські добрива;
  будівельні матеріали;
  важкі верстати;
  автомобілі та спецтехніку;
  продукти харчування;
  фармацевтичну продукцію та багато іншого.
  Доставка вантажів з Канади в Україну можлива як до порту прибуття, так і до дверей клієнта під час замовлення послуги «під ключ».
  Міста навантаження/розвантаження, відправлення/прибуття
  Морська доставка виконується з найбільших портів країни: Квебеку, Монреаль, Ванкувер і Галіфакс. Також виконуємо доставку з будь-якого іншого міста Канади до морського порту чи аеропорту. В Україні ви можете отримати свій вантаж у портах Одеса, Південний та Чорноморськ, а також у Києві, Дніпрі та будь-якому населеному пункті на ваш вибір.
  Чи можлива доставка на більш короткий маршрут
  Компанія Mitridat Container пропонує скористатися можливістю доставки різноманітних вантажів із Канади не лише в Україну. Наприклад, ви можете замовити вантажоперевезення з Північної Америки морем до Молдови, Румунії, Польщі, а також в будь-які інші країни Європи та Азії.
  Наші логістичні можливості дозволяють забезпечити транспортування з канадських портів до США, Італії, Японії, Іспанії, Австралії, Південної Кореї, Китаю, Німеччини, Індії швидко, безпечно та надійно з урахуванням особливостей вашого вантажу.
  Орієнтовна вартість та терміни
  Скільки коштує доставка з Канади та які її терміни? Перед тим, як скористатися нашими послугами, ми пропонуємо клієнтам ознайомитися з пропозицією компанії Mitridat Container та укласти договір про співпрацю, в якому будуть вказані чіткі права та обов’язки кожної із сторін.
  Наші фахівці з логістики повинні отримати інформацію про вантаж, включаючи його тип, особливості, місцезнаходження, необхідні терміни доставки. Тільки після цього в індивідуальному порядку будуть попередньо розраховані терміни та вартість доставки.
  Наші супутні послуги
  Після укладання договору ми починаємо займатися всіма питаннями доставки, включаючи допомогу у зборі та оформленні всіх необхідних документів, проходження митниці, сплаті необхідних зборів. Підбирається відповідний авіа або морський транспорт, який доставляє ваш вантаж із порту до порту.
  За необхідності можна замовити послугу тимчасового зберігання вантажу в пунктах перевалки, якщо з якихось причин ви не можете забрати його відразу після доставки.
  Переваги співпраці з Mitridat Container Transport
  Замовник має можливість контролювати перебування вантажів у кожній точці протягом усього маршруту. Ми гарантуємо точність, безпеку, надійність доставки продукції відповідно до її особливостей та побажань кожного клієнта.
  Наш досвід та знання, розвинена служба логістики, власний автопарк сучасних автомобілів, а також високий професіоналізм кожного співробітника є гарантією надання якісних послуг з доставки вантажів з Канади не лише в Україну, а й у всьому світі.

  Відгуки наших клієнтів

  Aleksandra StasAleksandra Stas
  07:03 30 Jul 21
  Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
  Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
  CoffeetonCoffeeton
  07:08 13 Jul 21
  Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
  js_loader