fbpx

Доставка вантажів з Китаю морем

  Порахуємо вартість доставки вашого вантажу за 15 хвилин

  Комплекс наданих послуг

  розробка оптимального маршруту
  фрахтування та букінг місць у лінії
  перевезення вантажу транспортом
  приймання, зберігання, перетарка вантажу в контейнери на спеціалізованих перевалочних базах
  відбір контейнерів
  вивіз контейнерів у порт
  видання сертифікатів
  митне оформлення вантажу
  внутрішньопортове експедирування

  ЯКІ ТИПИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МИ ВИКОНУЄМО

  Стандартний морський контейнер
  20 футів, 40 футів
  Відкритий контейнер для негабаритних перевезень
  FLAT RACK
  Контейнери-рефрежиратори
  Для вантажів, що потребують температурний режим
  Контейнер з вертикальним навантаженням
  OPEN TOP
  Танк-контейнер
  TANK TAINER

  Як ми працюємо?

  Дзвінок чи заявка від клієнта
  Надання тарифу на перевезення
  Укладання договору
  Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
  Отримання документів
  Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
  Постановка авто
  Доставка вантажу клієнту
  Наші переваги
  Члени
  Міжнародної Асоціації
  експедиторів України
  Входимо в ТОП-100
  фінансово-ефективних і
  стійких компаній України
  Надійна агентська мережа у
  всіх країнах світу
  Виконання всіх контрактних
  обов'язків
  Власний наземний
  транспорт (контейнеровози,
  евакуатори)
  Автоматизовані
  бізнес-процеси (особистий
  кабінет, CRM)

  Типи вантажів

  Вантажоперевезення одягу, взуття та аксесуарів
  Вантажоперевезення побутової та сільгосптехніки
  Вантажоперевезення продуктів харчування
  Вантажоперевезення зоотоварів
  Вантажоперевезення тютюнових виробів
  Вантажоперевезення медичних товарів
  Вантажоперевезення меблів
  Вантажоперевезення ювелірних виробів
  Вантажоперевезення кольорових металів
  Вантажоперевезення автозапчастин та шин
  Вантажоперевезення полімерів
  Вантажоперевезення напівпровідників

  Ви можете нам довіряти

  Більше 13 років на ринку транспортних послуг
  Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Лідер галузі 2019 в Національному бізнес рейтингу

  НАША КОМАНДА

  Відділ супроводу угод
  Ольга
  Анна
  Ірина
  Віталій
  Ксенія
  Відділ транспортно-експедиторської діяльності
  Наталія
  Ірина
  Вероніка
  Наталія
  Ярослав

  Про компанію

  Транспортно-логістична компанія «Мітридат» вже понад десять років доводить свій високий рівень професіоналізму в сегменті організації внутрішніх та міжнародних перевезень. Наша команда складається з відданих своїй справі експертів і фахівців, що дозволяє гарантувати найвищу якість послуг.

  Ми працюємо з найбільшими компаніями не тільки в нашій країні, але й у всьому світі – кількість наших клієнтів та бізнес-партнерів вже давно перевалила за кілька тисяч. Діяльність компанії Мітрідат нерозривно пов'язана з українськими портами, серед яких торговий морпорт Одеси, Чорноморський рибний порт в Іллічівську та морпорт «Південний».

  Докладніше

  Також доставляємо з інших країн
  Тисячі угод і понад 10 років досвіду зробили нас професіоналами в логістиці. Ми доставляємо у будь-якому напрямку

  Доставка вантажів з Китаю морем – це вигідна послуга від професійної логістичної компанії Мітрідат. Перевезення морем є однією з найдоступніших послуг за ціною, тому і вважається оптимальним вибором для багатьох компаній, які працюють з великими партіями товарів.

  Організована нами доставка вантажів морем з Китаю виконується в морських контейнерах довжиною від 20 до 40 футів. Що дозволяє перевозити різні види товарів, серед яких:

  • продукти харчування;
  • непродовольчі товари;
  • будматеріали;
  • лікарські засоби;
  • косметика;
  • електроніка;
  • автомобілі;
  • спецтехніка;
  • промислове обладнання та багато іншого.

  Морські перевезення з Китаю відрізняються значно меншою вартістю, якщо порівнювати їх з автомобільними, залізничними або авіаційними перевезеннями. Це дозволяє отримувати необхідні види вантажів за найнижчою (достатньо низькою) собівартістю.

  Для деяких видів бізнесу навіть невелика різниця в ціні продукції може виявитися істотним фактором, що впливає на продаж. Саме тому доставка морем з Китаю в Україну стає все більш затребуваною послугою серед представників середнього та великого бізнесу.

  Як замовити доставку

  Замовити послугу з доставки вантажів з Китаю морським транспортом ви завжди можете у нашій транспортно-логістичній компанії Мітрідат. Ми співпрацюємо з найбільшими світовими перевізниками та логістичними центрами, що дозволяє підібрати оптимальні варіанти доставки та розробити найкращі маршрути.

  Пам'ятайте, що вантажоперевезення з Китаю морем здійснюються виключно «з порту А до порту Б», тому, якщо вам необхідно забезпечити подальше переміщення вантажу –  ми готові запропонувати послуги власного автопарку.

  Крім того, час доставки вантажу залежить від маршруту судна та погодних умов на морі. Якщо на планованому шляху проходження вантажу очікується шторм, судно найчастіше перечекає цей несприятливий період у порту. У цьому випадку час доставки може суттєво збільшуватися (затримка може становити від кількох днів до  кількох тижнів).

  Особливості китайського імпорту

  Китай – це справжній рай для багатьох торгових компаній, які займаються оптовими закупівлями одягу, електроніки та інших товарів найвідоміших брендів світу. Головна особливість полягає в тому, що вся продукція тут відрізняється більш ніж доступною вартістю, причому це стосується як місцевих товарів та сувенірів, так і оригіналів світових брендів.

  Які види продукції, крім традиційних товарів з Китаю, користуються попитом на вітчизняному ринку? Доставка вантажу морем з Китаю у наших замовників часто пов'язана з такими оригінальними товарами, як:

  • чай;
  • шовк та інші види текстилю;
  • фарфор;
  • чайні набори;
  • спеції та трави;
  • китайські ляльки і таке інше.

  Сувенірна продукція з логотипом з Китаю – це серйозна стаття експорту, тому якість такої продукції здебільшого більш ніж гідна.

  Відомо, наприклад, що шовковий одяг є одним із найбільш затребуваних предметів при замовленні з Китаю, оскільки в країні є фабрики, на яких виготовляються товари міжнародних брендів. Те саме стосується годинника або електроніки.

  Безперечно, найцінніші вироби – це продукція місцевих ремісничих фабрик, тому що Китай відомий у всьому світі своєю керамікою, особливо фарфором, а також чаєм та спеціями. Автентичні товари з Китаю мають непоганий попит у вітчизняних сувенірних крамницях, а забезпечити їх наявність у вашому магазині завжди готова допомогти наша транспортна компанія.

  Доставка контейнера з Китаю від Мітрідат

  Наша компанія допоможе організувати доставку морським транспортом будь-яких вантажів із КНР, але які не підпадають під категорію заборонених. Ми не займаємось доставкою зброї та боєприпасів, радіоактивних речовин, агресивної хімії, окремих видів медикаментів та інших товарів з обмеженнями.

  Доставка вантажу з Китаю морем разом з Мітрідат – це вигідно, безпечно та надійно. Багаторічний досвід наших співробітників і налагоджені логістичні ланцюжки з агентами по всьому світу дозволяють гарантувати збереження товарів, що перевозяться, і відстеження їх на всьому шляху проходження.

  Вантажі з Китаю саме морем характеризуються найвигіднішою вартістю доставки. Також наша компанія готова запропонувати альтернативні варіанти доставки автомобільним чи залізничним транспортом. Власний автопарк компанії Mitridat укомплектований сучасним транспортом, що дозволяє організувати у разі потреби перевезення продукції з портів безпосередньо на склади замовника.

  Переваги співпраці з нашою компанією є очевидними:

  • безпечна та надійна доставка морем з Китаю до України;
  • чітке дотримання взятих на себе зобов'язань у договорі;
  • допомога у збиранні та оформленні документації;
  • митне оформлення;
  • використання власних складських потужностей для тимчасового зберігання вантажів;
  • професійні консультації з усіх питань тощо.

  Зацікавлені у співпраці? Залишились питання? Потрібна консультація? Наші менеджери залишаються на зв'язку – залиште свою заявку онлайн, і ми оперативно зв'яжемося з вами. Послуга «доставка з Китаю морем» включає додатково попередній розрахунок вартості та зразкових термінів отримання вашого вантажу.

  Відгуки наших клієнтів

  Aleksandra StasAleksandra Stas
  07:03 30 Jul 21
  Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
  Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
  CoffeetonCoffeeton
  07:08 13 Jul 21
  Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
  js_loader
  Зворотний дзвінок
  Проста форма >
  Розширена форма >
  Дякую, ваш запит відправлено
  При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
  Дякую, ваш запит відправлено
  При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
  }