fbpx

Доставка вантажів з Китаю морем

  Порахуємо вартість доставки вашого вантажу за 15 хвилин

  *reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Комплекс наших послуг

  розробка оптимального маршруту
  Фрахт та букінг місць у лінії
  Перевезення вантажу транспортом
  Прийом, збереження, перетарка вантажу в контейнери на спеціалізованих базах перевалок
  Відбір контейнерів
  Вивіз контейнерів у порт
  Видача сертифікатів
  Митне оформлення вантажу
  Внутрішньопортове експедирування

  ЯКІ ТИПИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МИ ВИКОНУЄМО

  Стандартний морський контейнер
  20 футів, 40 футів
  Відкритий контейнер для негабаритних перевезень
  FLAT RACK
  Контейнери-рефрежиратори
  Для вантажів, що потребують температурний режим
  Контейнер з вертикальним навантаженням
  OPEN TOP
  Танк-контейнер
  TANK TAINER

  Як ми працюємо?

  Дзвінок чи заявка від клієнта
  Надання тарифу на перевезення
  Укладання договору
  Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
  Отримання документів
  Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
  Поставка авто
  Доставка вантажу клієнту
  Наші переваги
  Члени
  Міжнародної Асоціації
  експедиторів України
  Входимо в ТОП-100
  фінансово-ефективних і
  стійких компаній України
  Надійна агентська мережа у
  всіх країнах світу
  Виконання всіх контрактних
  обов'язків
  Власний наземний
  транспорт (контейнеровози,
  евакуатори)
  Автоматизовані
  бізнес-процеси (особистий
  кабінет, CRM)

  Типи вантажів

  Вантажоперевезення одягу, взуття та аксесуарів
  Вантажоперевезення побутової та сільгосп техніки
  Вантажоперевезення продуктів харчування
  Вантажоперевезення зоотоварів
  Вантажоперевезення тютюнових виробів
  Вантажоперевезення медичних товарів
  Вантажоперевезення меблів
  Вантажоперевезення ювелірних виробів
  Вантажоперевезення кольорових металів
  Вантажоперевезення автозапчастин та шин
  Вантажоперевезення полімерів
  Вантажоперевезення напівпровідників

  Ви можете нам довіряти

  Більше 14 років на ринку транспортних послуг
  Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Лідер галузі 2019 у Національному бізнес рейтингу
  Наші партнери

  НАША КОМАНДА

  Відділ супроводу угод
  Анна
  Наталія
  Ярослав
  Відділ транспортно-експедиторської діяльності
  Вероніка
  Ксенія

  Про компанію

  Транспортно-логістична компанія «Мітридат» вже понад 14 років доводить свій високий рівень професіоналізму в сегменті організації внутрішніх та міжнародних перевезень. Наша команда складається з відданих своїй справі експертів і фахівців, що дозволяє гарантувати найвищу якість послуг. Ми працюємо з найбільшими компаніями не тільки в нашій країні, але й у всьому світі – кількість наших клієнтів та бізнес-партнерів вже давно перевалила за кілька тисяч. Діяльність компанії Мітрідат нерозривно пов'язана з українськими портами, серед яких торговий морпорт Одеси, Чорноморський рибний порт в Іллічівську та морпорт «Південний». Докладніше

  Також доставляємо з інших країн
  Тисячі угод і понад 14 років досвіду зробили нас професіоналами в логістиці. Ми доставляємо у будь-якому напрямку

  Наша транспортно-логістична компанія Mitridat Container готова сприяти всім зацікавленим організаціям та приватним особам, пропонуючи затребувану послугу доставки товару з Китаю в Україну. Сьогодні такі перевезення мають великий попит серед представників різних форм бізнесу, державних та приватних компаній.
  Доставка з Китаю в Україну торкається будь-яких збірних, мультимодальних та інших типів вантажів, які будуть перевезені за допомогою нашої компанії швидко, безпечно та вчасно з урахуванням побажань та вимог замовника.
  Доставка з Китаю від компанії Mitridat – це гарантія безпеки та збереження вантажів будь-якого типу та призначення, це найвища якість супутніх послуг, професіоналізм та досвід кожного співробітника.
  Актуальність перевезень з Китаю в Україну
  Потреба послуг «доставка вантажів з Китаю» з кожним роком зростає, як і товарообіг між нашими країнами. Сьогодні китайська економіка є однією з найбільших у світі, а сировина та готова продукція з Китаю доставляється по всьому світу, включаючи Україну.
  Китай, як і раніше, залишається для нашої країни одним з найбільших імпортерів. Товарообіг між Китаєм та Україною у 2020 році, наприклад, становив понад 103 мільярди доларів, при цьому частка імпортованої продукції – близько 55 мільярдів доларів.
  Природно, що доставка товарів з Китаю до України є актуальною послугою не лише найбільших імпортерів, а й приватного бізнесу. Цей ринок має всі тенденції до подальшого зростання, тому й інвестиції в нього зростають з кожним роком.
  Якими видами транспорту перевозимо
  Доставка з Китаю може виконуватися всіма видами транспорту, оскільки між нашими країнами є сухопутне сполучення. Найбільш затребуваними та популярними залишаються морські вантажоперевезення контейнерного типу.
  На таку доставку з Китаю в Україну ціна є мінімальною, але терміни перевезення вантажу можуть становити кілька тижнів або навіть місяців. У той же час морські перевезення в контейнерах дозволяють доставити вантаж будь-якого типу, ваги і габаритів, що часто неможливо при іншому типі транспорту.
  Крім морського транспортування контейнеровозами вантажний імпорт із Китаю в Україну можна виконати авіатранспортом, залізничним та автомобільним транспортом. Найшвидшим, але при цьому найдорожчим способом доставки залишається авіаперевезення вантажів.
  Які види вантажів возимо
  Карго доставка з Китаю в Україну торкається всіх категорій вантажів і товарів, починаючи від сировини і закінчуючи готовою продукцією. Ми перевозимо великогабаритні та малогабаритні вантажі для потреб медичної, харчової, автомобільної, нафтохімічної промисловості та інших галузей.
  Найчастіше імпортовані з Китаю в Україну вантажі:
  мінеральне паливо;
  нафтопродукти;
  реактори та турбіни всіх типів;
  промислове обладнання;
  казани;
  механічні та електричні пристрої;
  автомобілі;
  спецтехніка;
  енергетичне обладнання;
  сільськогосподарські добрива;
  сировину для хімічної промисловості;
  запчастини для машин та обладнання;
  ліки та фармацевтичні засоби.
  Доставка контейнерів з Китаю дозволяє швидко та безпечно замовити та отримати свій товар в одному з українських міст та портів кожному клієнту нашої компанії.
  Міста навантаження/розвантаження, відправлення/прибуття
  Основними містами КНР, з яких вирушають вантажі по всьому світу, включаючи Україну, залишаються Шанхай, Пекін і Гуанчжо. Тут знаходяться найбільші логістичні хаби і центри логістики, в яких обробляються мільйони тонн продукції, що доставляється і відправляється.
  Щодо українських міст для доставки, то це найбільші морські порти нашої країни – Одеса, Південний, Чорноморськ, а також Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя та багато інших населених пунктів. Транспортування вантажів по Україні після доставки до порту та розмитнення може виконуватися «до дверей» замовника нашим особистим автомобільним транспортом.
  Чи можлива доставка не лише в Україну
  Якщо вас цікавлять перевезення вантажів з Китаю від перевіреного постачальника не тільки в Україну, ми готові запропонувати доставку в інші країни. Сьогодні затребуваністю користуються авіаперевезення, доставки морем та сухопутними маршрутами до Казахстану, Киргизії та її столиці Бішкек, Польщі та Румунії.
  Ми доставляємо ваші вантажі за будь-якими маршрутами, підбираючи відповідний транспорт з урахуванням особливостей продукції, що перевозиться, її ваги та габаритів, ваших побажань щодо терміновості транспортування та інших факторів.
  Орієнтовна вартість та терміни
  Скільки пливе корабель із Китаю в Україну? Скільки часу займає авіадоставка з КНР? Багато в чому терміни та, відповідно, вартість доставки визначаються обраним замовником способом транспортування вантажу.
  Час доставки вантажу також може залежати від міста його відправлення, необхідності залучення додаткових видів транспорту, погодних умов. Мінімальний термін доставки може становити від 1 до 5 днів при виборі авіатранспорту.
  У разі морських контейнерних перевезень термін доставки може становити 1-2 місяці. При цьому вартість у цьому випадку буде мінімальною, а замовник зможе перевезти практично будь-який вантаж, який не підпадає під категорію заборонених.
  Відповідаючи на запитання «скільки коштує доставка з Китаю до України», можна керуватися простим правилом: що оперативніша вона виконується, то вища ціна. Транспортування авіатранспортом залишається найдорожчим типом перевезень, але у деяких випадках є єдиною альтернативою.
  Наші супутні послуги
  Замовляючи доставку вантажів до України з Китаю, ви можете скористатись нашими супутніми додатковими послугами. Не секрет, що будь-який вантаж потребує необхідної обробки. Як правило, замовникам може знадобитися допомога у проходженні митниці та оформленні документів.
  В окремих випадках потрібно організувати тимчасове зберігання вантажу на перевалочних складах, підібрати відповідний транспорт для доставки до дверей і так далі. За допомогою наших співробітників ви завжди будете спокійні за безпеку та збереження ваших вантажів на всьому шляху їхнього проходження.
  Співпраця з Mitridat Container – це можливість мінімізувати термін доставки, прискорити логістичні процеси, заощадити час на збір документації, гарантувати отримання послуг доставки «під ключ» з урахуванням побажань, запитів та потреб кожного замовника.
  Переваги співпраці з Mitridat Container Transport
  Досвідчені співробітники транспортно-логістичної компанії Mitridat завжди гарантують найвищу якість послуг з доставки вантажів будь-якого типу і складності. Наш досвід та знання дозволяють враховувати будь-які вимоги клієнтів щодо транспортування вантажів будь-якого типу, обсягу та складності.
  Ми відповімо на будь-які питання та проконсультуємо за потреби кожного клієнта перед укладенням договору з чітким зазначенням прав та обов’язків кожної із сторін. Замовник отримає можливість контролювати місцезнаходження вантажу у будь-якій точці його маршруту, що дозволить краще планувати свій час та ефективно розвивати свій бізнес.

  Відгуки наших клієнтів

  Aleksandra StasAleksandra Stas
  07:03 30 Jul 21
  Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
  Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
  CoffeetonCoffeeton
  07:08 13 Jul 21
  Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
  js_loader