fbpx

Доставка з США в Україну

  Порахуємо вартість доставки вашого вантажу за 15 хвилин

  *reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Комплекс наших послуг

  розробка оптимального маршруту
  Фрахт та букінг місць у лінії
  Перевезення вантажу транспортом
  Прийом, збереження, перетарка вантажу в контейнери на спеціалізованих базах перевалок
  Відбір контейнерів
  Вивіз контейнерів у порт
  Видача сертифікатів
  Митне оформлення вантажу
  Внутрішньопортове експедирування

  ЯКІ ТИПИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МИ ВИКОНУЄМО

  Стандартний морський контейнер
  20 футів, 40 футів
  Відкритий контейнер для негабаритних перевезень
  FLAT RACK
  Контейнери-рефрежиратори
  Для вантажів, що потребують температурний режим
  Контейнер з вертикальним навантаженням
  OPEN TOP
  Танк-контейнер
  TANK TAINER

  Як ми працюємо?

  Дзвінок чи заявка від клієнта
  Надання тарифу на перевезення
  Укладання договору
  Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
  Отримання документів
  Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
  Поставка авто
  Доставка вантажу клієнту
  Наші переваги
  Члени
  Міжнародної Асоціації
  експедиторів України
  Входимо в ТОП-100
  фінансово-ефективних і
  стійких компаній України
  Надійна агентська мережа у
  всіх країнах світу
  Виконання всіх контрактних
  обов'язків
  Власний наземний
  транспорт (контейнеровози,
  евакуатори)
  Автоматизовані
  бізнес-процеси (особистий
  кабінет, CRM)

  Типи вантажів

  Вантажоперевезення одягу, взуття та аксесуарів
  Вантажоперевезення побутової та сільгосп техніки
  Вантажоперевезення продуктів харчування
  Вантажоперевезення зоотоварів
  Вантажоперевезення тютюнових виробів
  Вантажоперевезення медичних товарів
  Вантажоперевезення меблів
  Вантажоперевезення ювелірних виробів
  Вантажоперевезення кольорових металів
  Вантажоперевезення автозапчастин та шин
  Вантажоперевезення полімерів
  Вантажоперевезення напівпровідників

  Ви можете нам довіряти

  Більше 14 років на ринку транспортних послуг
  Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Лідер галузі 2019 у Національному бізнес рейтингу

  НАША КОМАНДА

  Відділ супроводу угод
  Анна
  Наталія
  Ярослав
  Відділ транспортно-експедиторської діяльності
  Вероніка
  Ксенія

  Про компанію

  Транспортно-логістична компанія «Мітридат» вже понад десять років доводить свій високий рівень професіоналізму в сегменті організації внутрішніх та міжнародних перевезень. Наша команда складається з відданих своїй справі експертів і фахівців, що дозволяє гарантувати найвищу якість послуг. Ми працюємо з найбільшими компаніями не тільки в нашій країні, але й у всьому світі – кількість наших клієнтів та бізнес-партнерів вже давно перевалила за кілька тисяч. Діяльність компанії Мітрідат нерозривно пов'язана з українськими портами, серед яких торговий морпорт Одеси, Чорноморський рибний порт в Іллічівську та морпорт «Південний». Докладніше

  Також доставляємо з інших країн
  Тисячі угод і понад 14 років досвіду зробили нас професіоналами в логістиці. Ми доставляємо у будь-якому напрямку

  Доставка вантажів із США в Україну.
  Компанія Mitridat Container Transport здійснює будь-які доставки вантажів із США до України оперативно, безпечно та надійно. Доставляємо як дрібні посилки, і комерційні великі партії товарів у морських контейнерах. Послуга «доставка із США під ключ» – це ваша можливість ефективно розвивати свій бізнес та успішно вести конкурентну боротьбу.
  Ми гарантуємо кращий сервіс завдяки високому професіоналізму кожного співробітника компанії та величезному досвіду міжнародних вантажних перевезень. Будь-які ваші покупки в Америці будуть доставлені з урахуванням особливостей вантажу, ваших побажань та запитів.
  Актуальність перевезень із США в Україну
  Наскільки затребуваною є сьогодні доставка з USA в Україну? Слід розуміти, що зараз Сполучені Штати Америки очолюють рейтинг найбільших експортерів, імпортерів та економік світу. Їхніми найбільшими торговими партнерами є Китай, Канада, Мексика та Європейський Союз.
  В останні кілька років США також є одним із найважливіших торгових партнерів України. Найчастіше вантажні перевезення із США виконуються для потреб електромеханічної, автомобільної, медичної та хімічної промисловості.
  Якими видами транспорту перевозимо
  Доставка вантажу із США в Україну найчастіше виконується морським чи авіаційним транспортом. Також при необхідності задіяний залізничний та автомобільний транспорт для транспортування вантажу до порту та з нього.
  Якщо вам потрібна доставка великогабаритних вантажів із США, оптимальним рішенням буде використання морських контейнерних перевезень. До їх переваг відносять безпеку та досить низьку вартість, а недоліком є час доставки, який може становити кілька тижнів.
  Дорогі, тендітні вантажі, що швидко псуються, а також важливі посилки найчастіше доставляють авіаційним транспортом. Ціна такої доставки вища, однак, у деяких ситуаціях для замовника критично важливим залишається час отримання товару із США.
  Які види вантажів перевозимо
  Вантажні перевезення з Америки зачіпають різні категорії сировини та готової продукції. Основні типи вантажів із США в Україну:
  механічні та електричні машини;
  промислове обладнання;
  запчастини та комплектуючі;
  легкові та вантажні автомобілі;
  спецтехніка;
  літаки та вертольоти;
  товари народного споживання;
  кораблі та катери;
  продукція хімічної промисловості;
  посівний матеріал для агропромислової галузі та багато іншого.
  Доставка із США дозволяє задовольнити зростаючий попит на продукцію авіаційної галузі, нафтовидобувної промисловості, гірничорудної промисловості. Ми доставляємо турбореактивні, турбогвинтові та інші газові турбіни, сиру нафту та конденсат природного газу, а також найрізноманітніші медичні та ветеринарні інструменти та обладнання.
  США залишається одним із найбільш затребуваних торгових партнерів для України, причому це ринок із постійним потенціалом зростання. З іншого боку, частка України в експорті США становить лише малу частину від імпорту американських товарів.
  Які види вантажів не перевозимо
  Доставка товарів із США в Україну охоплює досить широкий асортимент вантажів різного призначення для різних галузей промисловості та приватних потреб. Існують певні категорії вантажів, заборонених для перевезень між нашими країнами.
  До них відносять, серед іншого:
  зброю та боєприпаси;
  банківські чеки та валюта різних країн;
  феєрверки;
  хімічні відходи;
  атомні відходи;
  слонова кістка та вироби з неї;
  марихуана та інші види наркотичних речовин;
  психотропні та галюциногенні речовини та рецепти для їх створення.
  Крім того, компанія перевізник може відмовити у доставці вантажу, якщо у нього є характерні недоліки, які можуть зіпсувати або пошкодити інший товар, а також завдати шкоди здоров’ю людини.
  Міста навантаження/розвантаження, відправлення/прибуття
  Якщо ми говоримо про послугу доставки контейнера зі США до України морським транспортом, основними містами відправлення та прибуття вантажу будуть великі порти. До них належать, наприклад, Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Балтімор, Окленд, Філадельфія, Сіетл.
  В Україну доставка із США контейнером зазвичай виконується в такі міста, як Одеса, Чорноморськ, Південний, Миколаїв, Херсон з подальшим розвантаженням, оформленням та відправкою клієнту автомобільним транспортом (за умови замовлення послуги «доставка до дверей»).
  Орієнтовна вартість та терміни
  Скільки днів може виконуватися доставка товарів із США? Тут все визначається вибраним замовником способом транспортування вантажу. Терміни в кожному випадку можуть змінюватись в залежності від міста відправки товару, проте, в середньому вони становлять 5 діб максимум при авіадоставці та 1-1,5 місяця при доставці товару морським транспортом.
  Доставка з Америки в Україну матиме різну вартість: чим швидше вона виконується, тим вища ціна. Транспортування авіатранспортом залишається найдорожчим типом перевезень, але у деяких випадках є єдиною альтернативою.
  Супутні послуги
  Будь-який вантаж із США потребує додаткової обробки.Зокрема, вам може знадобитися допомога у проходженні митниці, тимчасове зберігання на складах перевалки тощо. Митне оформлення, збирання необхідної документації, підбір відповідних складів з необхідними умовами для збереження вантажу – ми пропонуємо безліч додаткових послуг, які допоможуть:
  мінімізувати термін доставки;
  прискорити логістичні процеси;
  гарантувати збереження та безпеку вантажів на всьому шляху їхнього прямування.
  Переваги співпраці з Mitridat Container Transport
  Спеціалісти транспортно-логістичної компанії Mitridat завжди готові гарантувати найвищу якість послуг з доставки вантажів будь-якого типу та складності з урахуванням усіх побажань, запитів та вимог замовника. Маючи великий досвід у своїй сфері, ми виконуємо професійні перевезення будь-яких вантажів по всьому світу, працюючи швидко, якісно та продуктивно.

  Відгуки наших клієнтів

  Aleksandra StasAleksandra Stas
  07:03 30 Jul 21
  Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
  Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
  CoffeetonCoffeeton
  07:08 13 Jul 21
  Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
  js_loader