fbpx

  Порахуємо вартість доставки вашого вантажу за 15 хвилин

  *reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Комплекс наших послуг

  розробка оптимального маршруту
  Фрахт та букінг місць у лінії
  Перевезення вантажу транспортом
  Прийом, збереження, перетарка вантажу в контейнери на спеціалізованих базах перевалок
  Відбір контейнерів
  Вивіз контейнерів у порт
  Видача сертифікатів
  Митне оформлення вантажу
  Внутрішньопортове експедирування

  ЯКІ ТИПИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МИ ВИКОНУЄМО

  Стандартний морський контейнер
  20 футів, 40 футів
  Відкритий контейнер для негабаритних перевезень
  FLAT RACK
  Контейнери-рефрежиратори
  Для вантажів, що потребують температурний режим
  Контейнер з вертикальним навантаженням
  OPEN TOP
  Танк-контейнер
  TANK TAINER

  Як ми працюємо?

  Дзвінок чи заявка від клієнта
  Надання тарифу на перевезення
  Укладання договору
  Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
  Отримання документів
  Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
  Поставка авто
  Доставка вантажу клієнту
  Наші переваги
  Члени
  Міжнародної Асоціації
  експедиторів України
  Входимо в ТОП-100
  фінансово-ефективних і
  стійких компаній України
  Надійна агентська мережа у
  всіх країнах світу
  Виконання всіх контрактних
  обов'язків
  Власний наземний
  транспорт (контейнеровози,
  евакуатори)
  Автоматизовані
  бізнес-процеси (особистий
  кабінет, CRM)

  Типи вантажів

  Вантажоперевезення одягу, взуття та аксесуарів
  Вантажоперевезення побутової та сільгосп техніки
  Вантажоперевезення продуктів харчування
  Вантажоперевезення зоотоварів
  Вантажоперевезення тютюнових виробів
  Вантажоперевезення медичних товарів
  Вантажоперевезення меблів
  Вантажоперевезення ювелірних виробів
  Вантажоперевезення кольорових металів
  Вантажоперевезення автозапчастин та шин
  Вантажоперевезення полімерів
  Вантажоперевезення напівпровідників

  Ви можете нам довіряти

  Більше 14 років на ринку транспортних послуг
  Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Лідер галузі 2019 у Національному бізнес рейтингу
  Наші партнери
  Компанія Мітрідат більше 10 років працює в сфері логістики та транспортування.Наші фахівці мають величезний досвід в організації будь-яких видів доставки.Ми маємо можливість перевозити найрізноманітніші товари, різними видами транспорту.Ми можемо вирішити будь-логістичну завдання, яке ставлять перед нами наші клієнти.

  Доставка косметичної продукції з США

  Косметика з Америки популярна далеко за межами континенту.Її шанувальники є у тому числі і в нашій країні.Основна причина – суттєва різниця в ціні.Навіть, якщо враховувати вартість доставки, купувати косметику в Америці виходить набагато вигідніше, ніж в Україні.Крім того, американські магазини регулярно організовують різноманітні акції та розпродажі, де можна придбати якісну продукцію взагалі за безцінь.Більше того:
  • Американська косметика по праву вважається однією з кращих у світі, вона відрізняється високим рівнем якості, так як багаторазово перевіряють в лабораторних умовах;
  • На торгових майданчиках Америки завжди широкий асортимент.Там можна знайти товари, які не представляється можливим знайти у нас;
  • Купуючи косметику в Штатах, ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальний товар, тоді як в Україні ви ризикуєте отримати підробку або неякісну продукцію
  Тим не менш, не завжди можна самостійно зробити покупку в американському онлайн-магазині.Далеко не всі продавці здійснюють відправку товарів за межі країни, деякі з них не приймають картки іноземних банків.Якщо ви хочете замовити косметику з Америки, але обраний магазин не доставляє товари в Україну, компанія Мітрідат – це те що вам потрібно.Ми допоможемо вирішити цю проблему: проведемо переговори з продавцем допоможемо з валютними операціями, організовуємо доставку по території США до одного з портів і подальше транспортування контейнером по морю.

  Що ми доставляємо

  Ми надаємо комплексні транспортно-логістичні послуги з організації міжнародних перевезень.Доставляємо парфюмерно-косметичну продукцію, в тому числі:
  • декоративну косметику
  • парфуми і туалетну воду
  • засоби по догляду за тілом
  • засоби по догляду за волоссям
  • професійні косметичні засоби

  Які інтернет-магазини пропонують найбільший вибір косметики:

  • Amazon – найпопулярніша торгова майданчик Америки.Тут можна придбати найрізноманітніші товари, у тому числі засоби декоративної і уходових косметики.
  • Ebay – найбільший американський аукціон, де можна придбати безліч товарів високої якості.
  • Anastasiabeverlyhills – тут можна замовити професійні косметичні засоби.
  • bathandbodyworks – інтернет-майданчик, на якій представлений широкий асортимент товарів для догляду за тілом та декоративна косметика.
  • Beautybridge і Beauty – популярні онлайн-майданчики, на яких можна знайти безліч засобів для краси, здоров’я та догляду за тілом і волоссям.
  В усіх магазинах представлені засоби оригінальних американських брендів, таких як MAC, NYX, EOS, Beauty Bakerie, Estee Lauder, Revlon, Helena Rubinstein та ін. Ми можемо організувати покупку і доставку косметики з будь-якого магазину Сполучених Штатів.

  Доставка косметики з США

  Доставка косметичної продукції з США здійснюється по морю або авіатранспортом.Авіадоставка – максимально швидкий спосіб, однак він має безліч обмежень – за вагою, за розмірами, за складом вантажу, який можна переміщати.Тому, як правило, віддається перевага морського фрахту.
  • Морським транспортом можна перевезти більше продукції, причому є можливість заповнити контейнер повністю або доставити невелику партію косметики у складі збірного вантажу.
  • Морські перевезення коштують значно менше, ніж доставка по повітрю.Ви зможете замовити більше б’юті продукції і при цьому залишитися у виграші за рахунок скорочення витрат на транспортування.

  Терміни та вартість доставки

  Строки доставки морем, як правило, складають близько 5 тижнів.По повітрю вантаж йде набагато менше.Вартість розраховується індивідуально і залежить від безлічі чинників – об’єму та виду товарів, від вибору транспортного засобу і маршруту, та інших.Якщо вам потрібно організувати доставку косметики з США в Україну, зв’яжіться з нашими фахівцями.Ми розробимо для вас найбільш оптимальний варіант за приємними цінами і візьмемо на себе всі турботи по транспортування і подальшої розмитненні вашої продукції.

  Відгуки наших клієнтів

  Aleksandra StasAleksandra Stas
  07:03 30 Jul 21
  Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
  Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
  CoffeetonCoffeeton
  07:08 13 Jul 21
  Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
  js_loader