fbpx

  Порахуємо вартість доставки вашого вантажу за 15 хвилин

  Комплекс наданих послуг

  розробка оптимального маршруту
  фрахтування та букінг місць у лінії
  перевезення вантажу транспортом
  приймання, зберігання, перетарка вантажу в контейнери на спеціалізованих перевалочних базах
  відбір контейнерів
  вивіз контейнерів у порт
  видання сертифікатів
  митне оформлення вантажу
  внутрішньопортове експедирування

  ЯКІ ТИПИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МИ ВИКОНУЄМО

  Стандартний морський контейнер
  20 футів, 40 футів
  Відкритий контейнер для негабаритних перевезень
  FLAT RACK
  Контейнери-рефрежиратори
  Для вантажів, що потребують температурний режим
  Контейнер з вертикальним навантаженням
  OPEN TOP
  Танк-контейнер
  TANK TAINER

  Як ми працюємо?

  Дзвінок чи заявка від клієнта
  Надання тарифу на перевезення
  Укладання договору
  Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
  Отримання документів
  Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
  Постановка авто
  Доставка вантажу клієнту
  Наші переваги
  Члени
  Міжнародної Асоціації
  експедиторів України
  Входимо в ТОП-100
  фінансово-ефективних і
  стійких компаній України
  Надійна агентська мережа у
  всіх країнах світу
  Виконання всіх контрактних
  обов'язків
  Власний наземний
  транспорт (контейнеровози,
  евакуатори)
  Автоматизовані
  бізнес-процеси (особистий
  кабінет, CRM)

  Типи вантажів

  Вантажоперевезення одягу, взуття та аксесуарів
  Вантажоперевезення побутової та сільгосптехніки
  Вантажоперевезення продуктів харчування
  Вантажоперевезення зоотоварів
  Вантажоперевезення тютюнових виробів
  Вантажоперевезення медичних товарів
  Вантажоперевезення меблів
  Вантажоперевезення ювелірних виробів
  Вантажоперевезення кольорових металів
  Вантажоперевезення автозапчастин та шин
  Вантажоперевезення полімерів
  Вантажоперевезення напівпровідників

  Ви можете нам довіряти

  Більше 13 років на ринку транспортних послуг
  Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Лідер галузі 2019 в Національному бізнес рейтингу
  Компанія Мітрідат займається транспортно-логістичною діяльністю вже більше 10 років. За цей час нам вдалося накопити величезний досвід і домогтися лояльності багатьох клієнтів. Наші фахівці завжди готові прийти на допомогу та організувати доставку вашого вантажу на самих вигідних умовах.

  Одяг і взуття з Америки

  Покупка одягу в американських магазинах набуває все більшу популярність у нас в країні. Причина проста – величезний асортимент, низька вартість та висока якість. Багато українських продавці прагнуть замовити одяг з Америки оптом, щоб потім реалізувати її в Україні. Замовити одяг і взуття з США оптом можна з допомогою професійного посередника. Наші фахівці допоможуть організувати процес покупки, провести переговори, оформити операцію і організувати процес доставки товарів в Україну. Найчастіше взуття та одяг з США замовляють у таких магазинах, як Amazon, Ebay, 6pm, Abercrombie & Fitch, Gap, Old Navy, American Eagle і багатьох інших. Чому варто вибирати купівлю речей в Америці:
  • Дуже часто офіційні рітейлери відомих брендів в нашій країні штучно завищують ціну, а іноді пропонують не найактуальнішу колекцію.
  • Під час сезонних розпродажів американські магазини проводять вигідні акції, де можна купити актуальні якісні речі з величезними знижками.
  • Асортимент на американських сайтах завжди набагато вище, ніж на українських.
  • Можна знайти пропозиції для будь-якого бюджету – навіть на сайтах так званого мас маркету можна знайти безліч речей високої якості.

  Доставка одягу з американських магазинів

  Після здійснення покупки перед бізнесом, неодмінно виникає питання про те, як доставити її в Україну. Доставка одягу з Америки оптом стала одним із пріоритетних видів діяльності Компанії Мітрідат. Ми організуємо доставки одягу і взуття як невеликими партіями, так і цілими контейнерами. Оскільки США знаходяться на іншому континенті, перевезення товарів звідти здійснюється повітряним або (найчастіше) морським транспортом. Ми також здійснюємо доставку одягу та взуття з американських магазинів автотранспортом до порту відправлення. Морська доставка має ряд переваг:
  • По морю можна доставити великі і негабаритні вантажі, тоді як у випадку з авіатранспортом вага і габарити вантажу суворо обмежені;
  • Морський фрахт коштує значно менше, ніж авіадоставка.
  • Морський контейнер можна заповнити повністю, а можна замовити транспортування невеликої партії товару в складі збірного вантажу.

  Особливості перевезення

  Перевозити одяг потрібно з урахуванням її специфіки. Речі не повинні втратити привабливого вигляду, зберегти свої якості і характеристики. Не можна, щоб погодні умови або волога якось вплинули на них. Тому одяг має бути правильно упакована та транспортуватися з дотриманням певних умов.
  • Контейнери повинні бути ретельно захищені від дощу, пилу, агресивних хімікатів.
  • У контейнері повинна зберігатися стабільна температура, не повинно відбуватися різких перепадів. Необхідно наявність кондиціонера, вентиляції і поглиначів вологості.
  • Взуття та одяг ретельно упаковуються і вкривається плівкою, яка захищає від пилу та сторонніх запахів.
  • Можна перевозити речі в коробках і ящиках, за умови, що вони здатні запобігти пошкодженню та деформацію під вагою вантажу.

  Вартість та строки

  Більшість доставок є індивідуальними. В кожному окремому випадку потрібен детальний розрахунок з урахуванням всіх деталей – кількість речей, їх загальну вагу і габарити, адреса, звідки будуть забиратися товари. Крім того, на вартість впливають і інші фактори, такі як час року, вартість палива і тарифи на фрахт та багато інших. Тому, щоб дізнатися, у скільки вам обійдеться доставка одягу або взуття з США оптом, зверніться до наших фахівців. Морські перевезення є найдешевшим способом доставки будь-яких вантажів габаритів на далекі відстані, але також і самим повільним. У середньому транспортування вантажу з США займає близько 6 тижнів. Ми робимо все від нас залежне, щоб не допустити затримок, і щоб ви могли отримати свої покупки в найкоротші терміни.

  Чому клієнти вибирають нас:

  • У нашій команді працюють професіонали, віддані своїй справі.
  • У нас завжди чесні демократичні ставки і найбільш вигідні умови.
  • Ми можемо організувати транспортування повного 20 – або 40-футового контейнера або невеликої партії товару в складі збірного вантажу.
  • Наші фахівці на зв’язку з вами 24 години на добу. Ви першими дізнаєтесь, якщо в процесі доставки відбудуться якісь зміни.
  • Ми надаємо послугу доставки одягу і взуття з США в комплексі – від покупки до доставки товару кінцевому споживачеві.
  • Наші митні агенти і брокери подбають про всієї документації, яка необхідна для транспортування та оформлення товарів у країні прибуття.
  Залишилися питання? Хочете замовити доставку або дізнатися приблизну вартість? Зателефонуйте в наш офіс або заповніть форму зворотного зв’язку, і ми обов’язково зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Відгуки наших клієнтів

  Aleksandra StasAleksandra Stas
  07:03 30 Jul 21
  Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
  Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
  CoffeetonCoffeeton
  07:08 13 Jul 21
  Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
  js_loader