fbpx

Вантажоперевезення продуктів харчування з митним оформленням

  Порахуємо вартість доставки вашого вантажу за 15 хвилин

  *reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Комплекс наших послуг

  розробка оптимального маршруту
  Фрахт та букінг місць у лінії
  Перевезення вантажу транспортом
  Прийом, збереження, перетарка вантажу в контейнери на спеціалізованих базах перевалок
  Відбір контейнерів
  Вивіз контейнерів у порт
  Видача сертифікатів
  Митне оформлення вантажу
  Внутрішньопортове експедирування

  ЯКІ ТИПИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МИ ВИКОНУЄМО

  Стандартний морський контейнер
  20 футів, 40 футів
  Відкритий контейнер для негабаритних перевезень
  FLAT RACK
  Контейнери-рефрежиратори
  Для вантажів, що потребують температурний режим
  Контейнер з вертикальним навантаженням
  OPEN TOP
  Танк-контейнер
  TANK TAINER

  Як ми працюємо?

  Дзвінок чи заявка від клієнта
  Надання тарифу на перевезення
  Укладання договору
  Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
  Отримання документів
  Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
  Поставка авто
  Доставка вантажу клієнту
  Наші переваги
  Члени
  Міжнародної Асоціації
  експедиторів України
  Входимо в ТОП-100
  фінансово-ефективних і
  стійких компаній України
  Надійна агентська мережа у
  всіх країнах світу
  Виконання всіх контрактних
  обов'язків
  Власний наземний
  транспорт (контейнеровози,
  евакуатори)
  Автоматизовані
  бізнес-процеси (особистий
  кабінет, CRM)

  Типи вантажів

  Вантажоперевезення одягу, взуття та аксесуарів
  Вантажоперевезення побутової та сільгосп техніки
  Вантажоперевезення продуктів харчування
  Вантажоперевезення зоотоварів
  Вантажоперевезення тютюнових виробів
  Вантажоперевезення медичних товарів
  Вантажоперевезення меблів
  Вантажоперевезення ювелірних виробів
  Вантажоперевезення кольорових металів
  Вантажоперевезення автозапчастин та шин
  Вантажоперевезення полімерів
  Вантажоперевезення напівпровідників

  Ви можете нам довіряти

  Більше 14 років на ринку транспортних послуг
  Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Лідер галузі 2019 у Національному бізнес рейтингу
  Наші партнери
  Серед послуг компанії Мітрідат – перевезення різноманітних вантажів найрізноманітніших категорій. Ми перевозимо великогабаритні вантажі, такі як автомобілі, невеликі партії товарів, які не займають контейнер цілком (споживчі товари, запасні частини, сировина, продукти харчування), а також насипні і негабаритні вантажі. Ми не просто здійснюємо доставку, ми супроводжуємо вантажі на всьому шляху їх прямування – від упаковки в місці відправлення до розмитнення по прибуттю на місце призначення. Компанія Мітрідат завжди гарантує якісне обслуговування і вигідні умови. Ми здійснюємо доставку морем, залізницею, автомобільним або авіатранспортом, а також складаємо маршрути, які включають кілька різних видів вантажоперевезень.

  Доставка продуктів харчування

  Компанія Мітрідат організовує морські вантажоперевезення продуктів харчування. До доставки харчових товарів потрібен особливий підхід і ретельна підготовка кожного етапу вантажоперевезення, так як будь-яке порушення з боку перевізника може призвести до того, що продукти будуть зіпсовані. Враховуючи те, що у більшості продуктів харчування термін придатності обмежений, їх доставка здійснюється виключно на сучасному спеціалізованому транспорті, який відповідає всім міжнародним нормам і санітарним вимогам. Ми доставляємо продукти харчування з США, Китаю, Європи та інших регіонів в Україну або будь-яку іншу точку світу.

  Які продукти ми перевозимо

  В основному продукти харчування прийнято поділяти на дві великі категорії.
  • Швидкопсувні продукти – це товари, які вимагають забезпечення певного температурного режиму. Для їх перевезення наявність спеціальних контейнерів, в яких підтримується певний температурний режим, обов’язково для перевезення даного типу продуктів. До цієї категорії відносяться яйця, м’ясо, молочні продукти, фрукти, овочі та інше.
  • Продукти тривалого зберігання – такі продукти здатні зберігати свої споживчі властивості тривалий час без спеціальних умов. Такими продуктами є крупи, цукор, сіль, макаронні вироби та інша бакалія, консерви і так далі. Для перевезення таких продуктів наявність спеціальних умов не обов’язково, вони транспортуються у звичайних контейнерах, в яких підтримується тільки оптимальний рівень вологості.

  Вантажоперевезення продуктів харчування морем

  Організація перевезення продуктів харчування в спеціальних контейнерах-рефрижераторах з особливим температурним режимом гарантує збереження вантажу. У компанії Мітрідат ми дуже серйозно підходимо до дотримання всіх необхідних умов і вимог:
  • Ми відстежуємо підтримання оптимального рівня вологості і температури повітря.
  • Наші фахівці ретельно стежать за тим, щоб продукти різного виду (заморожені і охолоджені або швидкопсувні і тривалого зберігання) не перевозилися разом, так як їм необхідні різні умови утримання.
  • Ми уважно відстежуємо вибір упаковки, так як вона повинна забезпечувати захист продуктів від механічного впливу та пошкодження, які не допускати намокання або перекидання.
  Продукти харчування можуть доставлятися будь-яким шляхом – автомобілем, залізницею, авіатранспортом. Однак, коли необхідно транспортувати вантаж на тривалі відстані – доставка продуктів харчування в морських контейнерах є найбільш оптимальним варіантом, так як має безліч переваг:
  • Економічність – морські контейнерні перевезення – один з найдешевших способів доставки, особливо коли потрібно доставити велику кількість на тривалий відстань;
  • Універсальність – такий вид доставки дозволяє перевозити великогабаритні вантажі, товари нестандартних розмірів, заповнювати контейнер повністю або перевозити невеликі партії продуктів в складі збірних вантажів;
  • Безпека – продукти харчування перевозяться в спеціальних рефконтейнерах, в яких постійно підтримується оптимальний температурний режим та інші істотні умови.

  Чому ми?

  Компанія Мітрідат не просто оперативно доставляє вантажі. Ми надаємо повний комплекс послуг:
  • Підготовка документів;
  • Страхування вантажів;
  • Супровід вантажу на всіх етапах доставки;
  • Зберігання і складська обробка;
  • Розмитнення;
  • Навантаження та вивантаження товарів і так далі.
  Доставка продуктів харчування в морських контейнерах – це складна, тонка і дуже відповідальна робота. Ми прекрасно це розуміємо і робимо все для того, щоб кожна доставка була виконана якісно і в строк.

  Вартість доставки

  Кожен окремий замовлення розглядається нашими фахівцями індивідуально. Вартість доставки продуктів харчування залежить від безлічі факторів. Це і вид продукту, і обсяг партії та строки зберігання, і безліч інших. Крім того, на вартість будь транспортування завжди впливають погодні умови, поточні вартість палива і тарифи, і інші фактори. Наші фахівці підбирають найбільш оптимальний маршрут доставки для кожного клієнта. Він може включати в себе перевезення різними видами транспорту. Однак при кожному виді вантажоперевезення ми гарантуємо дотримання всіх необхідних умов для збереження вашого вантажу. Для того, щоб отримати приблизний розрахунок вартості і термінів доставки вашого вантажу, ви можете зв’язатися з нашими фахівцями за телефонами, вказаними вище або ж заповнити форму зворотного зв’язку і дочекатися дзвінка. Ми з радістю відповімо на всі питання і забезпечимо безпечну доставку вашого вантажу в мінімальні терміни і на максимально вигідних умовах.

  Відгуки наших клієнтів

  Aleksandra StasAleksandra Stas
  07:03 30 Jul 21
  Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
  Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
  CoffeetonCoffeeton
  07:08 13 Jul 21
  Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
  js_loader