fbpx

  Порахуємо вартість доставки вашого вантажу за 15 хвилин

  *reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Комплекс наших послуг

  розробка оптимального маршруту
  Фрахт та букінг місць у лінії
  Перевезення вантажу транспортом
  Прийом, збереження, перетарка вантажу в контейнери на спеціалізованих базах перевалок
  Відбір контейнерів
  Вивіз контейнерів у порт
  Видача сертифікатів
  Митне оформлення вантажу
  Внутрішньопортове експедирування

  ЯКІ ТИПИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МИ ВИКОНУЄМО

  Стандартний морський контейнер
  20 футів, 40 футів
  Відкритий контейнер для негабаритних перевезень
  FLAT RACK
  Контейнери-рефрежиратори
  Для вантажів, що потребують температурний режим
  Контейнер з вертикальним навантаженням
  OPEN TOP
  Танк-контейнер
  TANK TAINER

  Як ми працюємо?

  Дзвінок чи заявка від клієнта
  Надання тарифу на перевезення
  Укладання договору
  Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
  Отримання документів
  Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
  Поставка авто
  Доставка вантажу клієнту
  Наші переваги
  Члени
  Міжнародної Асоціації
  експедиторів України
  Входимо в ТОП-100
  фінансово-ефективних і
  стійких компаній України
  Надійна агентська мережа у
  всіх країнах світу
  Виконання всіх контрактних
  обов'язків
  Власний наземний
  транспорт (контейнеровози,
  евакуатори)
  Автоматизовані
  бізнес-процеси (особистий
  кабінет, CRM)

  Типи вантажів

  Вантажоперевезення одягу, взуття та аксесуарів
  Вантажоперевезення побутової та сільгосп техніки
  Вантажоперевезення продуктів харчування
  Вантажоперевезення зоотоварів
  Вантажоперевезення тютюнових виробів
  Вантажоперевезення медичних товарів
  Вантажоперевезення меблів
  Вантажоперевезення ювелірних виробів
  Вантажоперевезення кольорових металів
  Вантажоперевезення автозапчастин та шин
  Вантажоперевезення полімерів
  Вантажоперевезення напівпровідників

  Ви можете нам довіряти

  Більше 14 років на ринку транспортних послуг
  Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Лідер галузі 2019 у Національному бізнес рейтингу
  Наші партнери

  Доставка сигарет з США

  Здійснення міжнародних морських перевезень є одним з основних напрямків діяльності компанії Мітрідат вже більше 10 років. За роки роботи ми вивчили всі тонкощі і нюанси транспортування різних категорій товару, накопичили досвід в доставці усіма можливими видами транспорту, обзавелися надійними зв’язками і партнерами серед брокерів, агентів, постачальників. Ми створили команду професіоналів, які постійно розвиваються і навчаються, готові прийти на допомогу та вирішити транспортно-логістичну завдання будь-якої складності. Доставка сигарет із США давно стала звичною справою. Тютюнова продукція, вироблена в Америці, користується популярністю у всьому світі, в тому числі і в Україні. Доставка тютюнових виробів з США компанією Мітрідат здійснюється з подальшим митним оформленням. Ми можемо здійснити доставку «під ключ», вам ні про що не доведеться турбуватися, наші фахівці все зроблять за вас.

  Варіанти транспортування

  Вантажі з Америки доставляють морським та авіаційним транспортом. У кожного виду доставки є свої особливості. Авіаперевезення є більш швидким способом, проте існують обмеження по вазі і об’єму вантажу, допустимого для транспортування літаком. Доставка авіатранспортом здійснюється раз в тиждень і коштує істотно дорожче, ніж перевезення морем. Тому найчастіше віддається перевага саме морським контейнерним перевезенням.
  • По морю можна перевезти великі партії товару, в тому числі і негабаритні, на великі відстані, зокрема між континентами.
  • Вартість контейнерної перевезення значно нижче, ніж вартість авіадоставки.
  • Існує можливість доставити невелику партію товару у складі збірного вантажу.

  Що відноситься до тютюнової продукції?

  • сигарети і цигарки в пачках;
  • всі види тютюну – листової, нюхальний, жувальний, для кальяну, для трубки;
  • сигари і сигарили;
  • курильні суміші;

  Як перевозиться тютюн

  Вантажоперевезення тютюнових виробів з США повинна проводитися з дотриманням особливих умов. Тютюнова продукція легко вбирає вологу і водяні пари з повітря, а також сторонні запахи, тому дуже важливо забезпечити хорошу вентиляцію і не допустити підвищеної вологості в контейнері. Особлива увага приділяється правильній упаковці – вона повинна бути герметичною і гарантувати збереження вантажу.
  • Для перевезення тютюнових листів їх пакують в кіпи, в яких міститься тільки продукт одного сорту і однаково оброблений. Стоси згодом пресують і упаковують в щільну тканину для забезпечення повної герметичності.
  • Перевезення сигарет і цигарок у пачках з США в Україну, як правило, здійснюється в коробках з гофрованого картону або фанери, які укладаються в спеціальну тару.
  • Для доставки кожен різновид і марку товару фасують окремо, тільки так можна гарантувати збереження оригінального запаху і смаку.
  • Не допускається спільна доставка несумісних вантажів. Наприклад, з сигаретами заборонено переміщати продукти харчування та хімічні речовини.
  • Доставка сигар із США повинна проводитися в чистих сухих контейнерах, в яких дотримуються певні кліматичні умови – температура повітря – 15 °С, вологість – 65-70%.
  Недотримання правил вантажоперевезення тютюнової продукції тягне за собою втрату її споживчих властивостей. Фахівці Мітрідат суворо стежать за дотриманням технічних та санітарних нормативів, а також вимог законодавства. Саме тому ви можете бути впевнені, що ваш вантаж буде доставлений в цілісності й схоронності, точно в строк.

  Як відбувається доставка тютюну з США з компанією Мітрідат

  • Після того, як ви зв’язалися з нашим фахівцем, надали йому необхідну інформацію про складі та обсязі вантажу, а також документи (в тому числі відповідну ліцензію, без якої імпорт сигарет неможливий), ми складаємо оптимальний маршрут, який допоможе доставити ваш вантаж в максимально стислі терміни з мінімальними витратами.
  • Наші фахівці забирають вантаж зі складу постачальника в США, доставляють його в порт відправлення. Далі відбувається навантаження тари в контейнери і завантаження їх у контейнеровоз. Представник нашої компанії весь час знаходиться на місці навантаження, контролює процес, стежить за тим, щоб коробки з тютюном або сигаретами вкладалися правильно, перевіряє наявність умов в контейнері (температурний режим, режим вологості, наявність робочої вентиляції).
  • Вантаж відправляється в порт призначення. Фахівці Мітрідат супроводжують його на всьому шляху прямування.
  • У порту вантаж проходить всі етапи митного контролю, оформляються всі необхідні документи.
  • При необхідності ми здійснюємо складування вантажів і їх доставку по території України чи в інші країни.

  Вартість та строки

  Вартість доставки тютюнової продукції залежить від виду товару, його габаритних розмірів і ваги, від складності і дальності маршруту та інших факторів. Якщо ви хочете дізнатися більше та отримати розрахунок, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким зручним способом – за телефоном або заповнивши форму зворотного зв’язку. Ви отримаєте безкоштовну консультацію та детальний розрахунок. Середній термін доставки морем становить 35-40 днів, авіатранспортом – близько тижня.

  Чому варто вибрати Мітрідат

  • Ми гарантуємо збереження вашого вантажу.
  • У нас чесні прозорі ціни та знижки для постійних клієнтів.
  • Ми завжди на зв’язку – ви можете зв’язатися з нашими фахівцями в будь-який момент, щоб уточнити стан вашої доставки.
  • Надаємо послугу доставки «під ключ» – від дверей постачальника до дверей ” вашого складу.
  Якщо ви хочете замовити доставку тютюнової продукції із США в Україну, просто зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами. Або заповніть форму зворотного зв’язку, наші фахівці самі вам передзвонять.

  Відгуки наших клієнтів

  Aleksandra StasAleksandra Stas
  07:03 30 Jul 21
  Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
  Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
  CoffeetonCoffeeton
  07:08 13 Jul 21
  Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
  js_loader