fbpx

Доставка з Японії в Україну

  Порахуємо вартість доставки вашого вантажу за 15 хвилин

  *reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Комплекс наших послуг

  розробка оптимального маршруту
  Фрахт та букінг місць у лінії
  Перевезення вантажу транспортом
  Прийом, збереження, перетарка вантажу в контейнери на спеціалізованих базах перевалок
  Відбір контейнерів
  Вивіз контейнерів у порт
  Видача сертифікатів
  Митне оформлення вантажу
  Внутрішньопортове експедирування

  ЯКІ ТИПИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МИ ВИКОНУЄМО

  Стандартний морський контейнер
  20 футів, 40 футів
  Відкритий контейнер для негабаритних перевезень
  FLAT RACK
  Контейнери-рефрежиратори
  Для вантажів, що потребують температурний режим
  Контейнер з вертикальним навантаженням
  OPEN TOP
  Танк-контейнер
  TANK TAINER

  Як ми працюємо?

  Дзвінок чи заявка від клієнта
  Надання тарифу на перевезення
  Укладання договору
  Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
  Отримання документів
  Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
  Поставка авто
  Доставка вантажу клієнту
  Наші переваги
  Члени
  Міжнародної Асоціації
  експедиторів України
  Входимо в ТОП-100
  фінансово-ефективних і
  стійких компаній України
  Надійна агентська мережа у
  всіх країнах світу
  Виконання всіх контрактних
  обов'язків
  Власний наземний
  транспорт (контейнеровози,
  евакуатори)
  Автоматизовані
  бізнес-процеси (особистий
  кабінет, CRM)

  Типи вантажів

  Вантажоперевезення одягу, взуття та аксесуарів
  Вантажоперевезення побутової та сільгосп техніки
  Вантажоперевезення продуктів харчування
  Вантажоперевезення зоотоварів
  Вантажоперевезення тютюнових виробів
  Вантажоперевезення медичних товарів
  Вантажоперевезення меблів
  Вантажоперевезення ювелірних виробів
  Вантажоперевезення кольорових металів
  Вантажоперевезення автозапчастин та шин
  Вантажоперевезення полімерів
  Вантажоперевезення напівпровідників

  Ви можете нам довіряти

  Більше 14 років на ринку транспортних послуг
  Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Лідер галузі 2019 у Національному бізнес рейтингу

  НАША КОМАНДА

  Відділ супроводу угод
  Анна
  Наталія
  Ярослав
  Відділ транспортно-експедиторської діяльності
  Вероніка
  Ксенія

  Про компанію

  Транспортно-логістична компанія «Мітридат» вже понад десять років доводить свій високий рівень професіоналізму в сегменті організації внутрішніх та міжнародних перевезень. Наша команда складається з відданих своїй справі експертів і фахівців, що дозволяє гарантувати найвищу якість послуг. Ми працюємо з найбільшими компаніями не тільки в нашій країні, але й у всьому світі – кількість наших клієнтів та бізнес-партнерів вже давно перевалила за кілька тисяч. Діяльність компанії Мітрідат нерозривно пов'язана з українськими портами, серед яких торговий морпорт Одеси, Чорноморський рибний порт в Іллічівську та морпорт «Південний». Докладніше

  Також доставляємо з інших країн
  Тисячі угод і понад 14 років досвіду зробили нас професіоналами в логістиці. Ми доставляємо у будь-якому напрямку

  Японія – одна з найрозвиненіших країн світу. Вона популярна високотехнологічним виробництвом електроніки, техніки та автомобілів, які популярні у всьому світі. Саме тому морські перевезення з Японії це один із найбільших вантажопотоків у світі, який спрямований у такі напрямки як США, Європа, Росія та Україна.

  У Японії розташовані заводи таких брендів як Hitachi, Panasonic, FujiFilm, Canon, Toyota, Fujitsu, Mitsubishi, Toshiba, Sony, Nikon, Yamaha, які популярні у всьому світі та тисячами тонн щодня експортуються в інші країни.

  Для організації експорту Японія має мережу морських портів на переробку різних типів вантажів. Найбільш універсальним, безпечним та зручним способом міжнародної доставки визнано контейнерні перевезення. З Японії запущені судноплавні лінії, які доставляють контейнери на всі точки світу. Найбільший контейнерний сервіс Японії перебуває у порту Кобе, тому експорт у контейнерах здебільшого здійснюється через цей порт.

  Основний маршрут морського перевезення з Японії в Україну проходить через два океани (Тихий та Індійський), через Панамський канал, та 3 моря – Середземноморське, Егейське та Чорне.

  Одеса має контейнерний термінал, що дозволяє обробляти контейнеровози завдовжки до 300 метрів. Контейнери з вантажем приймаються в Одесі, проходять експедирування в порту і далі автоперевезенням доставляються до пункту кінцевого призначення. Якщо Вам необхідно здійснити перевезення з Японії, то Ви можете спочатку нам зателефонувати або просто оформіть запит на розрахунок вартості перевезення.

  Доставка мотоциклів та авто запчастин з Японії у контейнерах

  Ми займаємося доставкою дисків, двигунів, коробок передач та інших запчастин для авто та мотоциклів з Японії. Таке складне мультимодальне перевезення здійснює транспортно-експедиторська компанія «Мітрідат». Процес доставки товарів у такий спосіб є одним із найдоступніших. Перевезення вантажу контейнером дозволяє мінімізувати ризик пошкодження запчастин та значно зекономити на вартості доставки.

  За багато років перебування на ринку «Мітрідат» зарекомендував себе як компанія з високою репутацією і отримав довіру від клієнтів.

  Доставка від компанії “Мітрідат” надасть Вам:

  • надійність перевезень;
  • повну конфіденційність;
  • мінімальні терміни доставки;
  • зручність прийому вантажу;
  • вигідну вартість перевезення;

  Купуйте будь-які комплектуючі в Японії та насолоджуйтесь їздою на своєму автомобілі чи мотоциклі.

  Вибір потрібного товару залишається за вами, а компанія “Мітрідат” надасть Вам доставку Вашого товару за найкращими стандартами.

  Доставка дисків, двигунів коробок передач з Японії для авто мотолюбителя і для любителів тюнінгу авто мото техніки є дуже важливою процедурою яка значною мірою економить фінансові засоби авто мото любителів. Часто замовляють вузли та агрегати для спортивних автомобілів, таких як:

  Toyota supra Toyota Soarer Toyota 2000GT Toyota MR-S Toyota MR2 Toyota Corolla Levin Toyota Sprinter Trueno Toyota Corolla FX Nissan GT-R Nissan Skyline GT-R Nissan 350Z WRX STI Subaru Forester STI Honda NSX Honda Integra type R Mazda 3 speed Honda Civic Type R Honda Civic CRX Honda CR-Z.

  Існує кілька способів доставки автозапчастин та мотоциклів з Японії, але ми розглянемо найпрактичніший, зручний та поширений доставка морем у контейнері у складі збірного вантажу. Таке перевезення складне мультимодальне перевезення (мотоциклів, автозапчастин, двигунів, дисків з Японії) здійснює транспортно-експедиторська компанія «Мітрідат Одеса».

  Процес доставки товарів у такий спосіб є одним із найдоступніших. Перевезення вантажу контейнером дозволяє мінімізувати ризик пошкодження запчастин та значно заощадити вартість доставки. Цим способом доставки користуються всі професійні авто та мотоаматори, тому що знають всі переваги цього способу. Друга, не менш важлива річ, над якою потрібно задуматися, – яку варто вибрати компанію для здійснення якісної мультимодальної доставки вашого мотоцикла або авто запчастин.

  Купуйте мотоцикл, диски, двигун, будь-які комплектуючі в Японії та насолоджуйтесь їздою на своєму унікальному та, головне, якісному байку. Вибір потрібного товару залишається за вами, а процес доставки від Мітрідат Одеса надасть вам привіз вашого товару за всіма стандартами.

  Відгуки наших клієнтів

  Aleksandra StasAleksandra Stas
  07:03 30 Jul 21
  Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
  Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
  CoffeetonCoffeeton
  07:08 13 Jul 21
  Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
  js_loader