fbpx

Морські перевезення з Китаю

  Порахуємо вартість доставки вашого вантажу за 15 хвилин

  *reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Комплекс наших послуг

  розробка оптимального маршруту
  Фрахт та букінг місць у лінії
  Перевезення вантажу транспортом
  Прийом, збереження, перетарка вантажу в контейнери на спеціалізованих базах перевалок
  Відбір контейнерів
  Вивіз контейнерів у порт
  Видача сертифікатів
  Митне оформлення вантажу
  Внутрішньопортове експедирування

  ЯКІ ТИПИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МИ ВИКОНУЄМО

  Стандартний морський контейнер
  20 футів, 40 футів
  Відкритий контейнер для негабаритних перевезень
  FLAT RACK
  Контейнери-рефрежиратори
  Для вантажів, що потребують температурний режим
  Контейнер з вертикальним навантаженням
  OPEN TOP
  Танк-контейнер
  TANK TAINER

  Як ми працюємо?

  Дзвінок чи заявка від клієнта
  Надання тарифу на перевезення
  Укладання договору
  Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
  Отримання документів
  Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
  Поставка авто
  Доставка вантажу клієнту
  Наші переваги
  Члени
  Міжнародної Асоціації
  експедиторів України
  Входимо в ТОП-100
  фінансово-ефективних і
  стійких компаній України
  Надійна агентська мережа у
  всіх країнах світу
  Виконання всіх контрактних
  обов'язків
  Власний наземний
  транспорт (контейнеровози,
  евакуатори)
  Автоматизовані
  бізнес-процеси (особистий
  кабінет, CRM)

  Типи вантажів

  Вантажоперевезення одягу, взуття та аксесуарів
  Вантажоперевезення побутової та сільгосп техніки
  Вантажоперевезення продуктів харчування
  Вантажоперевезення зоотоварів
  Вантажоперевезення тютюнових виробів
  Вантажоперевезення медичних товарів
  Вантажоперевезення меблів
  Вантажоперевезення ювелірних виробів
  Вантажоперевезення кольорових металів
  Вантажоперевезення автозапчастин та шин
  Вантажоперевезення полімерів
  Вантажоперевезення напівпровідників

  Ви можете нам довіряти

  Більше 14 років на ринку транспортних послуг
  Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Лідер галузі 2019 у Національному бізнес рейтингу
  Наші партнери

  Морські вантажні перевезення є одним із найдоступніших і найпопулярніших способів доставки з Китаю, проте існує безліч проблем, пов’язаних не тільки з самою доставкою, але й додатковими послугами, наприклад, оптимальний логістичний маршрут, терміни, страхування, фрахт. У цій статті кожен зможе ознайомитися з детальнішою інформацією, пов’язаною з доставкою товарів із піднебесної.

  Актуальність вантажоперевезень з Китаю

  Міжнародна доставка товарів та вантажів має на увазі під собою не тільки планування та управління потоком самих товарів, а й як мінімум перетин державних кордонів. Дотримання всіх правил, законів та норм безпеки – одні з головних пунктів у міжнародних перевезеннях, які мають дотримуватись усі країни без винятку. Будучи практично світовою фабрикою з виготовлення всіх спектрів продукції, Китай займає одне з перших місць у світі з експорту товарів, надаючи не лише широкий вибір, а й лояльні ціни.

  Переваги морської доставки

  Китай завжди є критично важливим для світової торгівлі, у тому числі для нашої країни. Одна з причин зростання морської доставки – важливе значення України як транзитна країна, де дуже розвинене залізничне сполучення, завдяки якому до війни постачалося дуже значне число товарів, як в Україну, так і в Європу, але, з початком бойових дій, це стало неможливо . Незважаючи на те, що альтернативних маршрутів в обхід України вистачає, включаючи авіаперевезення, морські перевезення – єдиний спосіб доставки контейнерних вантажів і сипких матеріалів. Швидше за все, зниження ставок на суховантажі продовжиться і в 2023 році, але поступове зниження обмежень у Китаї має суттєво пожвавити економіку, що, звичайно ж, позитивно позначиться на морських перевезеннях.

  Які види вантажів возимо/не возимо (заборонено возити)

  Якщо ви потребуєте стабільних та надійних постачальників товарів з Китаю морським транспортом, то звернення до нашої компанії, яка має багаторічний досвід, дозволить уникнути багатьох ризиків та заощадити вам гроші та дорогоцінний час у вашому бізнесі.
  Одним із найкращих варіантів доставки товарів морським способом – тільки при використанні стандартних контейнерів. Їхня перевага в тому, що в цьому варіанті відсутні такі фактори як вантажно-розвантажувальні операції, а сама доставка контейнерів відбувається набагато швидше, ніж будь-яким іншим способом. Серед переваг морських контейнерних перевезень:
  – Можливість доставки великої партії товару, вагою до 26 тонн;
  – мінімізовані часові витрати на доставку, оскільки суди мають регулярний графік руху;
  – мінімальний ризик крадіжки, втрат, злому та пошкоджень контейнерного вантажу.
  Для уточнення більш детальної інформації можна зв’язатися через електронну пошту або зателефонувати спеціалістам компанії, які нададуть максимально інформативну відповідь.
  Крім того, що по воді можна доставляти особливо великі партії вантажів, контейнерні перевезення передбачають можливість транспортування небезпечних вантажів, таких як:
  – отруйні речовини та вибухонебезпечні суміші, легкозаймисті рідини, зріджений газ;
  – кислоти, луги та агресивні хімічні речовини.
  Щоб дотримуватись правил перевезення, необхідно знати багато тонкощів та нюансів, тому допомога компанії в цьому питанні – один з головних факторів успішної доставки вантажів морем.

  З яких портів відправлення

  У більшості випадків судна, що займаються морськими перевезеннями – зареєстровані за межами Китаю, але одними з найбільших гравців ринку морських вантажних перевезень Китаю є:
  – COSCO Shipping Lines;
  – SINOTRANS Limited;
  – Hebei Ocean Shipping (HOSCO);
  – China Merchants Group;
  – SITC International Holdings Company Limited.
  Найбільш популярні порти, в яких завантажуються судна для здійснення морських перевезень, знаходяться в таких містах, як Далянь, Тяньцзінь, Ціндао, Шанхай, Нінбо, Сямень, Шеньчжень. Традиційно, головний морський нехай із Китаю пролягає через Південно-Китайське море, далі – Малакську протоку, води індійського океану та Суецький канал. Незважаючи на те, що морська доставка вантажів – один із найдоступніших способів транспортування, варто враховувати фактор часу самого маршруту, що в середньому становить 30-33 дні.

  Чи можна замовити не цілий контейнер

  Якщо у вас як клієнта недостатньо товарів для заповнення одного контейнера, можна скористатися послугою завантаження товарів у контейнери для групових операцій.

  Зразкові етапи та вартість

  Морський фрахт – один із найдешевших варіантів перевезення з Китаю в будь-яку країну та у зворотному напрямку, однак ціноутворення може змінюватися щомісяця. У вартість входять не лише експедиторські послуги, а й вартість палива, витраченого суднами на здійснення перевезень вантажів, плата за прохід у територіальних водах країн за маршрутом, пройдена відстань.

  Додаткові послуги компанії

  Компанія надає повний спектр послуг клієнтам в організації морських перевезень в Україну з Китаю за найвигіднішими цінами і до повного супроводу на всіх етапах морських перевезень.

  Переваги замовлення послуги в Mitridat Container Transport

  Кожен клієнт, який звертається до компанії Мітрідат, зможе розраховувати на допомогу у доставці вантажів в Україну морським транспортом через щотижневі та регулярні огорожі суднами. Також, компанія пропонує сервіс від дверей до дверей, та спеціальне обслуговування на митних складах.

  Відгуки наших клієнтів

  Aleksandra StasAleksandra Stas
  07:03 30 Jul 21
  Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
  Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
  CoffeetonCoffeeton
  07:08 13 Jul 21
  Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
  js_loader