fbpx

Морські вантажоперевезення з Турції

  Порахуємо вартість доставки вашого вантажу за 15 хвилин

  *reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Комплекс наших послуг

  розробка оптимального маршруту
  Фрахт та букінг місць у лінії
  Перевезення вантажу транспортом
  Прийом, збереження, перетарка вантажу в контейнери на спеціалізованих базах перевалок
  Відбір контейнерів
  Вивіз контейнерів у порт
  Видача сертифікатів
  Митне оформлення вантажу
  Внутрішньопортове експедирування

  ЯКІ ТИПИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МИ ВИКОНУЄМО

  Стандартний морський контейнер
  20 футів, 40 футів
  Відкритий контейнер для негабаритних перевезень
  FLAT RACK
  Контейнери-рефрежиратори
  Для вантажів, що потребують температурний режим
  Контейнер з вертикальним навантаженням
  OPEN TOP
  Танк-контейнер
  TANK TAINER

  Як ми працюємо?

  Дзвінок чи заявка від клієнта
  Надання тарифу на перевезення
  Укладання договору
  Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
  Отримання документів
  Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
  Поставка авто
  Доставка вантажу клієнту
  Наші переваги
  Члени
  Міжнародної Асоціації
  експедиторів України
  Входимо в ТОП-100
  фінансово-ефективних і
  стійких компаній України
  Надійна агентська мережа у
  всіх країнах світу
  Виконання всіх контрактних
  обов'язків
  Власний наземний
  транспорт (контейнеровози,
  евакуатори)
  Автоматизовані
  бізнес-процеси (особистий
  кабінет, CRM)

  Типи вантажів

  Вантажоперевезення одягу, взуття та аксесуарів
  Вантажоперевезення побутової та сільгосп техніки
  Вантажоперевезення продуктів харчування
  Вантажоперевезення зоотоварів
  Вантажоперевезення тютюнових виробів
  Вантажоперевезення медичних товарів
  Вантажоперевезення меблів
  Вантажоперевезення ювелірних виробів
  Вантажоперевезення кольорових металів
  Вантажоперевезення автозапчастин та шин
  Вантажоперевезення полімерів
  Вантажоперевезення напівпровідників

  Ви можете нам довіряти

  Більше 14 років на ринку транспортних послуг
  Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
  Лідер галузі 2019 у Національному бізнес рейтингу

  Доставка вантажів з Туреччини в Україну морем
  Наша транспортно-логістична компанія сприяє всім зацікавленим організаціям та приватним особам, пропонуючи доставку вантажів з Туреччини в Україну морем. Подібні перевезення мають великий попит серед представників різних форм бізнесу, державних та приватних компаній.
  Будь-які збірні, мультимодальні та інші вантажі будуть доставлені з нашою допомогою швидко, безпечно та вчасно з урахуванням побажань та вимог замовника. Морські перевезення з Туреччини від компанії Mitridat Container Transport – це гарантія, якість, професіоналізм та відповідний рівень обслуговування.
  Актуальність вантажоперевезень по морю з Туреччини
  На сьогодні Туреччина вважається одним із важливих світових центрів торгівлі. Це найбільший логістичний вузол, до якого сходяться багато маршрутів з Європи, Азії, Африки та Америки. Перевезення вантажу з Туреччини до України або в будь-яку іншу країну морським шляхом є одним із найвигідніших, якщо порівнювати інші види вантажоперевезення.
  Будь-який вантаж, незалежно від його типу, габаритів, складності може бути доставлений замовнику в найкоротші терміни. В Україні Туреччина вважається одним із найважливіших партнерів, а загальна вартість сировини та товарів, що доставляється, оцінюється в мільярди доларів.
  Переваги морської доставки
  Чому морські контейнерні перевезення з Туреччини настільки популярні серед наших замовників? Насамперед, через більш ніж доступну вартість і відсутність обмежень на габарити і вагу вантажів, що перевозяться.
  Доставка вантажів з Туреччини в Україну коштує дешевше за автомобільне, залізничне або авіаційне перевезення. Замовник отримує можливість перевозити негабаритний і практично необмежений вагою вантаж у будь-яку точку світу.
  Оскільки країна вважається одним із провідних постачальників готової продукції для торгового бізнесу, його представники можуть скористатися вигідною послугою перевезення вантажів у складі збірних партій, при якій орендується та оплачується не весь морський контейнер, а лише його частина (від 1 кубометра і більше).
  Популярні товари/вантажі
  Яка сировина, товар, готова продукція найчастіше перевозяться морськими контейнерами з турецьких портів? Наша компанія займається перевезенням будь-яких дозволеним законодавством нашої країни товарів та продукції, включаючи:
  промислове обладнання;
  виробнича сировина;
  електроніка та цифрова техніка;
  сільськогосподарські добрива;
  будматеріали;
  верстати;
  різноманітний одяг;
  ювелірні вироби;
  взуття;
  спецтехніка;
  продукти харчування;
  фармацевтична продукція;
  медичні препарати та обладнання;
  меблі та інше.
  Які види вантажів не перевозимо
  Mitridat не займається перевезеннями зброї, наркотиків, а також інших заборонених вантажів. Також обмеження можуть стосуватися транспортування небезпечних вантажів, а саме:
  агресивні хімічні;
  легкозаймисті;
  радіоактивні речовини та інші.
  Подібна продукція може перевозитися у спеціальних контейнерах за наявності всіх документів, що дозволяють.
  Чи можлива морська доставка з Туреччини не лише в Україну
  Компанія Mitridat пропонує скористатися можливістю доставки різноманітних вантажів не лише до України. Наприклад, ви можете замовити вантажоперевезення з Туреччини до Єгипту морем, а також в будь-які інші країни. Наші логістичні можливості дозволяють забезпечити транспортування турецьких портів до США, Японії, Австралії, Канади, Кореї, Китаю, Німеччини, Індії.
  Зразкові етапи та вартість
  Скільки коштує доставка морем із Туреччини? Які її основні етапи? Перед тим, як скористатися нашими послугами, ми пропонуємо нашим клієнтам ознайомитися з пропозицією компанії Mitridat Container та укласти договір про співпрацю, в якому будуть вказані чіткі права та обов’язки кожної із сторін.
  Наші фахівці з логістики повинні отримати інформацію про вантаж, включаючи його тип, особливості, місцезнаходження, необхідні терміни доставки. Також будуть попередньо розраховані терміни та вартість доставки.
  Після укладання договору ми починаємо займатися всіма питаннями доставки, включаючи допомогу у зборі та оформленні всіх необхідних документів, проходження митниці, сплати зборів. Підбирається відповідний морський транспорт, який доставляє ваш вантаж із порту до порту, після чого ми можемо організувати подальшу доставку «до дверей» одержувача.
  Замовник має можливість контролювати перебування вантажів у кожній точці протягом усього маршруту. Терміни нашої доставки та транспортування контейнера, а також вартість послуги визначаються типом вантажу, відстанню між складами відправника та одержувача до морського порту, погодними умовами (що часто призводить до затримок).
  Додаткові послуги компанії
  Які додаткові послуги для замовників пропонує компанія Mitridat? Залежно від типу товару, його особливостей і складністю обробки вантажу, вам може знадобитися, наприклад, кваліфікована допомога в оформленні дозвільних документів, прискорене проходження митниці, тимчасове зберігання на складах перевалки і так далі.
  Митне оформлення, збирання необхідної документації, підбір відповідних складів із необхідними умовами для збереження вантажу – ми пропонуємо безліч додаткових послуг, які допоможуть мінімізувати терміни доставки.
  Переваги замовлення послуги в Mitridat Container Transport
  Досвідчені фахівці транспортно-логістичної компанії Mitridat Container завжди готові гарантувати найвищу якість послуг з доставки вантажів будь-якого типу та складності з урахуванням усіх побажань, запитів та вимог замовника.
  Маючи необхідний досвід та навички, працюючи з партнерами по всьому світу, ми забезпечуємо швидкі, безпечні та вигідні для клієнтів професійні перевезення будь-яких вантажів по всьому світу. Якщо вам потрібна доставка вантажів з Туреччини в Україну морем, ми завжди готові надати найкращий сервіс!

  Відгуки наших клієнтів

  Aleksandra StasAleksandra Stas
  07:03 30 Jul 21
  Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
  Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
  CoffeetonCoffeeton
  07:08 13 Jul 21
  Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
  js_loader